Mám pro vás jarní soutěž se značkou Aromatica, kterou jsem vám představila v týdnu. Článek si můžete přečíst zde.

Jejich výrobky jsou vynikající, já jich mám už spoustu vyzkoušených, a proto jsem pro vás domluvila balíčky produktů, abyste měli možnost je vyzkoušet taky:) Vybrala jsem své oblíbené výrobky.

Soutěžit se bude o tři balíčky. Každý balíček bude obsahovat Čistící čaj, BIO bambucké máslo s rakytníkem a BIO pupalkový olej s beta karotenem 50ml.

aromatica soutez

Co tyhle věci umí?!

Čistící čaj – Bylinný čaj Čistící svým složením podporuje normální činnost ledvin, vylučování vody a škodlivých látek z těla a tím podporuje správnou detoxikaci organismu.

BIO bambucké máslo s rakytníkem – Tělový balzám se díky unikátní aplikační formě se přípravek snadno nanáší a lehce roztírá. Praktický deo stick umožňuje přímé nanášení na pokožku, a tak si do másla nezanašíme nečistoty z rukou. Bio bambucké máslo a olej z rakytníku řešetlákového účinně vyživují a regenerují pokožku a zanechávají ji dokonale vláčnou, elastickou a zářící energií. Tělový balzám je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pak pro pleť suchou a namáhanou, pro pleť s prvními známkami stárnutí nebo pleť podrážděnou nadměrným sluněním.

BIO pupalkový olej s beta karotenem – Přípravek obsahuje 100%-ní pupalkový olej. Je lisovaný za studena, což představuje šetrnou metodu získávání oleje, který si tak zachová maximum obsažených látek v přirozené formě. Pupalkový olej – olej ze semen pupalky dvouleté. Je významným zdrojem vícenenasycených mastných kyselin. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Beta-karoten – má antioxidační vlastnosti, pomáhá udržovat zdravou a elastickou kůži. Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pravidla soutěže:

  1. Dejte lajk facebookovému profilu Lifestyle Brno – https://www.facebook.com/lifestylebrno/
  2. Pozvěte všechny své přátele ke sledování FB profilu Lifestyle Brno ( po levé straně máte možnost „pozvat přátele k označení této stránky jako To se mi líbí“)
  3. Odpovězte správně na soutěžní otázku: Jak se jmenuje dvojice postaviček, která je namalovaná na dětské kosmetice Aromatica?

4. Vaši odpověď mi pište do zpráv na Facebooku, nebo na mail tereza@lifestylebrno.cz

HODNĚ ŠTĚSTÍ!