Holky, dnes to bude zase něco o těch našich veledůležitých věcičkách bez kterých se neobejdeme!:)

To, že používám produkty značky Havlíkova apotéka už jste určitě zaznamenaly, vím, že ji hojně používáte i vy a když se u této značky objeví nějaká novinka, tak čekáte, jestli půjde zase o povedený kousek. V poslední době bylo novinek u Havlíkovky víc a protože  jsou opět úžasný a fungují, tak vám o nich napíšu.

Když dělám recenzi na nějaký kosmetický produkt vždy ho používám pečlivě minimálně jeden měsíc, ať vám můžu upřímně napsat, jak jsem spokojená nebo nespokojená. Musím podotknout, že u Havlíkovky jsem se vlastně ještě nikdy nezklamala. Tak jako vy, dle typu pokožky odhadnu, které produkty pro sebe asi vybrat. Ještě se mi nestalo, že by pleť zareagovala na něco špatně. Většinou vidím už po pár použití rozdíl a to znatelný. Nejvíc mě baví jejich produkty na čištění pleti. O těch to vlastně dnes bude.

Každá jsme jiná, reagujeme na produkty jinak, vyhovuje nám něco jiného, tak tento typ článku berte jako mé doporučení, na mě to funguje skvěle, na vás může taky, ale nemusí.

Budu psát o třech produktech, které se vzájemně výborně doplňují a můžete mít po nich opravdu nádhernou pleť.

Prvním je Ranní čistící maska, o té už moc psát nemusím, napsala jsem o ní dost v předchozích článcích a v podstatě ji už, co vím, všechny znáte. Tato ranní maska je obzvlášť vhodná pro mastnější a smíšenou pleť. Co jsem stačila za dobu používání zjistit, tak vám, které máte sušší pleť vyhovuje více Královská snídaně. Je to rychlá čistící 3 minutová maska. U mě se postará o stažené póry a projasněnou pleť. Kupuju ji už jen v největším balení a používám cca obden.

 

Hebká tvářička, tak se jmenuje výborná odličovací maska. Mnohým z nás více než odličovací vody sedí právě odličovací produkty krémové konzistence. Řadím se mezi ně i já. Pleť se mi po nich zdá být jemnější a hebčí, odličovací vody spíš vysušují. Touto maskou si můžete odlíčit i oči, to ocením velmi i já, protože mé oči jsou moc citlivé a jen tak něco nesnesou. Základem masky je bambucké máslo a meduňka. Stačí použít jen málo produktu, pleť je po odlíčení prostě k sežrání, rozhodně doporučuji vyzkoušet.

A jako poslední je tu šetrný peeling Porcelánová panenka, vhodný pro všechny typy pleti. Doporučuji ho nanést po použité Hebké tvářičky, to teprve uvidíte kouzla a čáry!:) Peeling je enzymatický, obsahuje enzymy z papáji, konzistence je vodová, tedy lehce se nanáší, nechávám působit tak 10 minut. Jednoduše a přirozeně pohltí odumřelé buňky. Vy pak za odměnu, že se o vaši pleť tak hezky staráte dostanete super pocit heboučké a šťavnaté pleti. Pleť není hrubá a tolik se nemastí, obzvlášť teď v horkých dnech.

V Brně můžete nakoupit všechny zmíněné produkty na Kobližné 24.

A nebo můžete objednávat na eshopu.

Havlíkova apotéka/ eshop