Dnes Vám představím českou značku a příběh bambuckých másel bebutter! Dneškem se tato značka dostává na trh a Vy můžete začít zkoušet výborné přírodní produkty, které má bebutter na svědomí. Už jsem měla možnost si všechny výrobky vyzkoušet a jsem nadšená. A co víc? Jde o českou značku a její produkty si díky příznivé ceně můžeme dovolit úplně všichni.

 

Nejdřív Vás uvedu do obrazu máslového příběhu, jak bebutter vznikl. Rodinná firma Aromatica, která se věnuje výrobě přírodních produktů už 25 let propadla kouzlu bio bambuckého másla, a tak se stalo základem jednoduché a současně všestranně účinné kosmetiky. Tímto se začala rodit nová řada Bebutter.

 

Jako první vznikla tuhá bio másla v praktickém balení. Dnes můžete vyzkoušet bio bambucká másla v pěti různých variantách pro každodenní použití. Všechna jsou příjemná na dotek, hladká, voňavá a s certifikací CPK bio, což znamená, že minimálně 90% surovin je přírodního původu a minimálně 20% hmotnostního podílu přírodních složek musí být BIO. Jsou výborná pro každodenní péči, spolu s obsaženými esenciálními oleji a extrakty zmírňují projevy akné, ekzémů a jiných kožních nedokonalostí.

 

Aby bylo na výběr, tak je tu i méně mastná varianta ve formě krému. Rakytníkový krém byl vylepšen makadamiovým olejem a právě bambuckým máslem. K dostání je teď ve třech variantách: rakytníkový, ovesný a levandulový, všechny mají certifikaci CPK. Jemné krémy jsou obohaceny o nejkvalitnější oleje a extrakty, díky nim se hodí i na tu nejcitlivější pleť bez ohledu na věk.

 

Jako poslední vzniklo šlehané máslo, myšlenka se zrodila díky narození miminka, tak aby konzistence byla příjemná pro kohokoliv. Bio bambucká másla jsou výborná pro regeneraci i hydrataci a navíc předchází striím. Šlehané másla jsou v pěti variantách s certifikací CPK bio.

Všechny produkty jsou vhodné na obličej i tělo. Prospějí každé pokožce, tedy i velmi citlivé a jinak problematické.

My si o tyto skvělý másla brzy zasoutěžíme, sledujte Lifestylebrno pozorně!:)

Bebutter/ web

Aromatica/ web