Začalo nám jaro, ideální období na uspořádání svatby a že jich letos kolem sebe mám! A protože vím, že je to občas fuška sehnat fajn místo v Brně nebo okolí, který je pro svatbu jako dělaný, tak mám pro Vás jeden tip!

I já už mám svůj den D za sebou, letos to bude 10 let a pamatuju si, jak nebylo lehký se rozhodnout pro místo obřadu i hostiny, ale je fakt, že před deseti lety nebylo tolik možností jako teď. Tenkrát jsem si v podstatě svatbu chystala celou sama, dnes už si mnozí najímají svatební agentury na celý průběh svatby a nebo aspoň na výzdobu, popřípadě koordinaci obřadu. Já to tenkrát nebrala tak důležitě jako se to bere teď, zvládla jsem, co jsem mohla a nějak se to vše uřídilo samo!:)

_DSC1753 _DSC1041

Vím o fajn místě, kde se začaly minulý rok pořádat svatby a dokonce Vám tu udělají i svatbu na klíč, pokud to bude Vaše přání! Tím místem je Barrio Gotico Cafe a jejich Barrio Weddings, které najdete nedaleko Brna v překrásným prostředí.  Velkou výhodou Barrio Weddings je, že pro Váš velký den nabízí zázemí, které je jim téměř domácí a které dokonale znají. Průběh obřadu, hostiny a celkové koordinace tedy mohou zajistit zcela dle Vašich představ a s hladkým průběhem.

Specializují se na svatby výhradně v Barrio Gotico Cafe, v Kurdějově a okolí, znají se s místními majiteli, dodavateli a Váš den tak mají pevně pod kontrolou.

_DSC3981

Barrio Weddings, to jsou dvě kamarádky, Martina a Kristýna, které se znají už léta letoucí a nedají na sebe dopustit, tak se spolu pustily i do tohoto projektu a já jim moc fandím.

Sdělte jim Vaše představy a udělají maximum pro to, aby se Váš svatební den stal zcela jedinečným a originálním.

Pictures7 _DSC0308

Jsou schopné vyplnit jakoukoliv Vaši představu – zajistit civilní i církevní svatební obřad včetně veškerých úředních formalit, svatební hostinu, slavnostní raut, sweet bar, svatební dort a cukroví, veškeré dekorace, organizaci a koordinaci, dopravu a ubytování hostů, doporučení jednotlivých dodavatelů, fotografa i video, vizážistku i svatební salon a styling.

IMG_2884 _DSC0490 _DSC0609

I přesto, že se specializují pouze na jednu oblast, v jejich možnostech je uspořádat Vám svatební obřad na opravdu originálních a nezapomenutelných místech, a to přímo ve venkovních prostorách Barrio Gotico Cafe, v kostele svatého Jana Křtitele v Kurdějově nebo jeho přilehlém okolí, v kouzelném mandloňovém sadu, na vinici… fantazii se meze nekladou!

_DSC1453 _DSC0517

Vše záleží na Vašich preferencích a představách.

Pokud Vás Barrio Weddings zaujaly, dohodněte si s nimi schůzku.

Barrio Weddings/ facebook

Zdroj fotek: andrassi.cz