Nevím, jak Vám, ale pořád mi v Brně chyběly obchody s módou, kde bych se oblíkla od hlavy až k  patě, byla bych nadmíru spokojená a nenechala tam majlant, proto jsem byla moc ráda, když se v Brně nedávno otevřel fashion store Amande.

Obchůdek není nijak velký, ale za to skrývá módní poklady. K dostání jsou tu i doplňky, kabelky a boty, takže se opravdu můžete oblíknout od hlavy až k patě. V obchodě je milá obsluha, která Vám velmi ráda s výběrem poradí. Pokud budete chtít, jsou schopni Vám poskládat celkový outfit na danou příležitost nebo kombinace několika outfitů.

IMG_8561 IMG_8555

Majitelka si zboží vybírá sama, takže se zároveň postará i o to, aby daná věc byla v obchodě jen v pár kusech. Je tedy velmi malá pravděpodobnost, že byste se se stejným modelem v Brně potkala.

Materiály jsou kvalitní a příjemné, ve většině jsou to moc pohodlné kousky, nositelné pro každou příležitost.

IMG_9936 IMG_9981

Dá se tu koupit, jak krásná teplákovka, tak večerní šaty. Záleží jen na Vás po čem zrovna prahnete. Vždy s kapkou italského šarmu!

Naposledy jsem si odsud odnesla právě teplákovku, kterou vím, že využiju! Tepláky jsou totiž tak zajímavé, že si je můžu vzít třeba i ke košily a k podpatkům. S blížícím se jarem bude tepláčků v obchodě víc a víc!:)

IMG_9925 IMG_9948

Vydejte se sem pokud hledáte skvěle padnoucí sako, které si můžete vzít ke všemu a vždy bude vypadat výborně. Jsou tu nadčasové kousky, které Vám ve skříni vydrží několik let a nerady je budete opouštět.

IMG_9929 IMG_9971

Fashion store Amande najdete na ulici Minská 55.

Fashion store Amande/ facebook