Plavky, módní kousek na jehož výběru si dáme záležet, nemám pravdu? Myslím, že než najdete ty nej pro Vás, tak prochodíte několik obchodů a odzkoušíte nemalé množství z nich. Když se nám líbí na oko, tak nám nesedí tvar, když nám sedí tvar, tak to barevně není ono, velikost vršku nesedí s velikostí spodního dílu a tak dále, mohla bych pokračovat!:)

Tento rok jsem si udělala zásobu na několik let dopředu, protože letos byly plavky celkově povedený u různých značek. Dokonce jsem si pořídila i dva jednodílné kousky, který jsem naposledy nosila v pubertě, nikdy neříkej nikdy!

Ale proč o tom vlastně píšu? Za chvíli nám totiž nastane doba nedostatková, sehnat plavky bude vrcholný dílo. Z obchodů mizí rychlostí blesku, teď jsou už dokonce všude výprodeje, takže s výběrem se nedá počítat a pro ty, co to letos nestihly a ještě by nějaký plavečky potřebovaly splašit, mám tip!

Plavky BeachBomb jsou tu pro Vás po celý rok, ať už jsou skladem našité, nebo si je můžete nechat ušít na míru, tak jako já letos a jsem spokojená, padnou jako ulité. Stačí si zvolit Vámi oblíbenou barvu, typ plavek a velikost. U Beachbomb to není jen o plavkách, ale i o plážovém oblečení.

Pokud se ocitnete v situaci, že se v zimních měsících rozmyslíte, že odletíte někam za teplem, tak je tu pro Vás pořád velký výběr, jak ve velikostech tak v nabídce stylů a barev. Nedávno se rozšířila řada plavek o oblíbené háčkované modely, které dokonale padnou na tělo.

Novinkou je kolekce Mum and Baby, to kdybyste chtěly ladit se svým děťátkem, milé dámy! Můžete si nechat ušít stejné plavky, ale o tom zase příště!:)

BeachBomb/ web

BeachBomb/ facebook