Holky, dnes vám chci napsat o jednom výborným výživovým doplňku, který už delší dobu užívám. A protože jsem se o něj zajímala i u svých kamarádek a známých, tak jsem přišla na to, že tento produkt užívá snad každý druhý. Je to Inca collagen, čistý mořský kolagen, nejsilnější na českém trhu.

Určitě už jste slyšeli, že od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už skoro vůbec. Vznikají vrásky, suchá pokožka, ztrácí se lesk nehtů a vlasů… Zkrátka začínáme stárnout.

Kolagen se často zmiňuje hlavně v kosmetice a v medicíně. Tvoří 30 % celkové hmoty lidských bílkovin a až 75 % pokožky. Zajišťuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci.

Jaké jsou moje dojmy? Nejvíc je to u mě vidět na vlasech, rostou tak rychle, jako bych je hnojila. S kadeřnicí to kontrolujeme a jsou to minimálně dva centimetry za měsíc a půl. Co jsem ale vysledovala a docela mě to pobavilo, tak mi po něm roste rychle obočí! Nechávám si ho totiž upravovat. Doba nutnosti úpravy se začala hodně zkracovat, už po týdnu bych mohla jít znovu.

Nehty jsou pevné a nelámou se. Co se týče pleti, tak vzhledem k mému věku, už bych měla na sobě vidět několik vrásek, ale světe div se, mám jen ty od smíchu. Neříkám, že to bude jen zásluhou Inca Collagenu, určitě v tom hraje roli plno dalších faktorů, ale cítím, že pleť je jakoby vypnutá a „napapaná“. Má, co potřebuje. Teď momentálně ho užívám zase třetí měsíc. Chce to vždy minimálně tři měsíce brát, aby to mělo ten správný účinek, na každého to působí jinak, ale myslím, že cca po dvou měsících uvidíte změny.

 

Domluvila jsem pro vás výhodnější cenu přímo na stránkách incacollagen.cz, při zadání kódu C31 001 122 v objednávce, vám bude odečteno 140,- na kus, poštovné máte v tomto případě zdarma a ještě dostanete vitamín C jako dárek.

Incacollagen/ web