Drahé girls, dnes to bude zase něco ze světa kosmetiky, to vás totiž zajímá!

Chtěla bych vám napsat o vlasové kosmetice, která je založena na nejkvalitnějším arganovém oleji! Jak už víte, arganový olej obsahuje více přírodních antioxidantů a vitaminů než jiné oleje, má mimořádné vyživující a omlazující účinky, je považován za nejlepší přírodní prostředek pro péči o pleť a vlasy.

Vlasovou kosmetiku Moroccanoil jsem poprvé vyzkoušela před několika lety v US, bylo ji tam vidět docela hodně a byl po ní hlad. No a když jsem poprvé vyzkoušela jejich olej, tak jsem věděla proč! Top kvalita a nádherná vůně, která vás provází po celý den, když si olej vetřete do vlasů. Právě tento olej je jejich ikonickým produktem a je bezkonkurenční. K dostání je ve dvou variantách, normal a light, který je pro jemnější vlasy.

Kosmetiku Moroccanoil poznáte na první pohled, její obaly v modré až tyrkysové barvě s oranžovým Mkem připomínají spolu s dokonalou vůní moře a léto. Moroccanoil v sobě spojuje ten nejkvalitnější arganový olej a pikantní jantarové aroma s příměsí nasládlých květinových vůní.

Co se týče produktů na vlasy, najdete tady celé řady, věnované vždy určitému typu vlasu. Základní myšlenka Moroccanoil byla první pomoc pro poškozené a vysušené vlasy. Začínalo se tedy touto řadou a protože byla úspěšná, tak se produkty rozšířily. No a teď je na trhu dokonce i tělová řada, která voní stejně tak krásně.

Poslední novinkou této kosmetiky jsou tónující masky na vlasy v sedmi krásných odstínech. Masku už jsem měla možnost vyzkoušet a napíšu vám o ní víc v některém z dalších článků, protože určitě stojí za pozornost a spousta z vás by ji ocenila.

Všechny produkty od Moroccanoil můžete zakoupit na Salon servis.

Salon servis/ facebook