V jednom článku jsem zmínila, že se mi spolu s mojí drahou kosmetičkou podařilo zbavit pigmentových skvrnek, které jsem měla na obličeji. Je pravda, že jich nebylo moc, ale byly tam. A proč je tam nechávat, když to vlastně nic hezkýho není. Tak jsme přes zimu vyzkoušely jejich postupné odstranění. Díky několika kosmetických ošetření v salonu Esthederm Brno a opravdu pravidelné péči produkty Institut Esthederm určenými přímo na tento problém se nám je podařilo vymazat.

Docela vás tohle téma zajímalo, tak jsem se na vaše přání pustila do psaní tohoto článku. Vím, že pigmentové skvrny trápí většinu z nás. Ať už je to vlivem sluníčka nebo třeba hormonální změnou, výsledek je stejný a to tmavé fleky na našem obličeji. Pár jsem jich měla pod okem a v těhotenství se mi udělali drobné skvrnky nad horním rtem. Nikdy mi ale nikdo nedokázal poradit, jak je odstranit.

Teď už vím, že to jde, tak tuto informaci můžu sířit dál. Věřím, že pomůže i vám! Vyžaduje to ale určitou disciplínu a trpělivost! Pokud tohle zvládáte, máte vyhráno. Samozřejmě vás to bude stát i nějaké peníze, ale jde o šetrné odstraňování díky kosmetickému ošetření, které vás rozhodně nezruinuje a k tomu je dobré používat péči od Institut Esthederm, která je určená na domácí použití.

Kosmetiku Institut Esthederm používám už více jak 10 let, takže na ni nedám dopustit. Jsem s ní velmi spokojená, a tak ani nehledám nic jiného. Základním krémem při odstranění pigmentových skvrn je jedinečný produkt PhotoReverse.

Je to první sluneční péče, která zesvětluje pigmentové skvrny i při pobytu na slunci. Odstraňuje pigmentové skvrny a zároveň chrání pleť před slunečními paprsky. Na tento krém se už nepoužívá žádný krém s SPF, vše je obsaženo ve PhotoReverse krému. Obsahuje ochranné filtry a technologie hypopigmentaline – redukuje a postupně bělí pigmentové skrny. S tímto produktem je pleť chráněná před sluncem a zároveň se bělí již vzniklé pigmentové skvrny.

Tento krém používám jako denní krém a to i pod makeup. Zároveň s ním jsem používala bělící řadu White System. Produkty jsou výborné na domácí péči při probíhajících kosmetických ošetření, dobře tak podpoří vybělení pokožky a „vymazání“ pigmentových skvrnek.

Během asi čtyř nebo pěti měsíců byla moje pleť bez pigmentových skvrn. Dodržovala jsem a stále dodržuji nutné kroky pro udržení krásné a čisté pleti bez skvrnek. K tomu patří i to, že svůj obličej naplno nevystavuji letos sluníčku, ovšem nevyhýbám se mu, stačí nasadit kšiltovku a brýle nebo se chránit pod slunečníkem. Příští rok už budu moct na sluníčko bez obav a snad se žádné skvrnky neobjeví.

Pokud vás zajímají ošetření, které je dobré podstoupit, tak se prosím informujte přímo v salonu Esthederm Brno, kde vám kosmetička nejlépe po konzultaci řekne, co je třeba. Každý máme pleť v jiném stavu, a tak je pro každého určen trošku jiný postup. Možná vám bude stačit jen pořídit si Photo Reverse.

 

Esthederm Brno je kosmetický salon, sídlící na Palackého třídě 124, což je budova Nového Semilassa.

Esthederm Brno/web