Je to pár měsíců, kdy jsem se vás ptala na názor na výživový doplněk Venira. Slyšela jsem na něj jen samou chválu a vy jste mi to potvrdily také. Hledala jsem nějaký kvalitní výživový doplněk, který podpoří hlavně růst vlasů a zlepší jejich kvalitu. Od prosince jsem totiž nastoupila na metodu, která uzdravuje vlas a tímto doplňkem jsem vlasy chtěla ještě více podpořit. V této metodě se nepoužívají žádné kosmetické produkty se silikony, sulfáty a dalšími látkami, které vlasy zatěžují a v podstatě ucpávají. Ale o tom vám napíšu zase někdy jindy, věřím, že vás metoda bude zajímat, protože já už vidím super výsledky.

 

 

Veniru kapsle užívám dva měsíce a musím napsat, že už vidím výsledky. Když jsem si hned na začátku přečetla složení, tak jsem viděla, že jde o nadupaný doplněk stravy. Samozřejmě užívání Veniry není přínosné pouze pro vaše vlasy, ale prospěje vám celkově. Ve složení nechybí pivovarské kvasnice, které jsou odjakživa výborné na problematickou pleť, zinek, biotin, vitamin C, vitamin A, kyselina listová a další. Celkově je v jedné kapsli 18 účinných látek.

 

 

A proč jsem přemýšlela právě nad Venirou? Protože je to český produkt a je zcela přírodní a netestovaný na zvířatech. Kadeřnice mi dokonce říkala, že se při užívání Veniry vrací pigment do šedého vlasu. Tak to mě velmi zajímá a jsem zvědavá, jestli tomu tak opravdu je. Každý jsme individuál a na každého přeci jen působí něco jiného a má jiné výsledky. Taky mě velmi mile překvapila cena. Dá se říct, že Venira se dostává na poloviční cenu než jí podobné produkty.

 

 

A co jsem vlastně zaznamenala já? Asi největší woow efekt byl výsledek u nehtů, rostou rychlostí blesku a jsou krásně pevný. A co se týče vlasů, tak mi určitě o několik centimetrů poskočily a jsou jakoby pevnější, ale tomu dám ještě čas a kupuji další balení. S pletí žádný problém nemám, ale slyšela jsem, že je doplněk velmi vhodný pro problematickou pleť s akné. Tak třeba už máte zkušenost vy, budu ráda, když mi o ní napíšete.

Přímo na webu Venira je i spousta dalších produktů než jen tyto kapsle, stojí za to si pročíst a některé zkombinovat, pokud by vám to mohlo pomoci. Taktéž jsou tam skoro pořád nějaké výhodné akce, balíčky ke koupi.

Venira/ web