Ve středu jsem pro Vás měla soutěž, kde můžete vyhrát ošetření vlásků a dnes budu na téma vlasů pokračovat. Je to totiž vaše oblíbené téma, řekla bych, že takových padesát procent zpráv, co mi chodí od Vás, tak se týká vlasů. Tentokrát Vám napíšu recenzi pivoňkové řady od značky Klorane. Od této značky jsem už pár produktů na vlasy vyzkoušela a byla jsem spokojená.

Klorane Peonies na vlasy

Pivoňková řada byla letní novinkou značky Klorane a já měla možnost vyzkoušet šampon, balzám na vlasy a sérum. Celá tato řada je určena pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku, pokud tedy máte pokožku, která má sklon ke svědění a dalším nepříjemnostem, měly by vám produkty vyhovovat.

První, co jsem postřehla byla nádherná vůně, to my ženský prostě tak máme, jsme citlivý na všechny pachy a vůně!:) A tahle je fakt úžasná!

Šampon parádní, myslím, že na rovný vlasy bude skvělej, ale na ty moje kudrny to prostě nestačilo. Zjistila jsem, že kudrnatý vlasy potřebují krémový konzistence šamponů, teda aspoň mým kudrnám dělají nejlépe. Zajímala by mě vaše zkušenost. Vlasy by měly být po použití šamponu hebký a poddajný, tomu věřím, ale musí být rovný. Já je měla teda aspoň hezky lesklý.

Přišlo na řadu použití balzámu na vlasy a tady se vždy ukáže pravda, co se kudrn týče, chápu, že kdo má rovný vlasy tohle moc neřeší, ale my kudrny máme ty vlasy občas dost zamotaný do sebe a umývání se pro nás mění v peklo. Takže bez dobrýho balzámu a masky nedáme ani ránu. Abych teda ty svoje vlasy nějakým způsobem rozčesala, padla by asi celá tuba balzámu. Musela jsem teda sáhnout pro jiný balzám na který jsem zvyklá. Neznamená, že když nevyhovoval mně nebude vyhovovat vám, myslím si, že právě pro rovný vlasy bude tato řada výborná.

Kompletní řadu zakončovalo sérum na citlivou pokožku s fajn konzistencí, která ani nemastila ani nelepila, takže v pořádku. Šlo o příjemnou vodičku, která měla pokožku hlavy zklidnit, sérum můžete použít jako sedmidenní kúru, kdy si ho každý večer našplícháte ke kořínkům a jemně vmasírujete.

Vždy je nejlepší používat komplet řadu, ať je efekt co nejlepší, to je má zkušenost!

Kosmetiku Klorane zakoupíte v Chytré lékárně. Chodím na Kobližnou, kde je krásné dermocentrum a vždy poradí.

Chytrá lékárna/ web