Nedávno jsem si říkala, že Vám napíšu ohledně změny „chování“ mé pleti tuto zimu a jak jsem se ji vlastně učila zkrotit, tak jsem se k tomu konečně dostala a jdem na to!

Nevím přesně, co nového se tuto zimu stalo, že moje pleť změnila svoje potřeby oproti dřívějšku. Můžu se jen domnívat, že reakce byla třeba stresovýho původu nebo že jsem vybrala několikatery antibiotika, který bohužel byly nezbytný. Sama jsem z toho nebyla vůbec nadšená.

Co se vlastně stalo?  Vždy jsem měla smíšený typ pleti, to znamená, mastnou až citlivou pleť. No a teď buch, pleť suchá jako trout, moje krémy nestačily, protože byly konzistenčně moc lehoučký, takže jsem musela začít hledat jiný varianty, který mi budou vyhovovat. Jako záchranu jsem doma měla pár pleťových olejů, které jsem se naučila používat a musím Vám říct, že to byla naprostá pecka. Díky tomu, že je moje pleť jinak smíšená, tak mi dřív oleje vadily a nenašly u mě využití. Teď jsem si je dopřávala každý večer. Tak jak jsem musela přijít na chuť olejům tělovým, tak jsem přišla na chuť olejům pleťovým. Když jsem viděla, že po nich je moje pleť ráno krásná a vyloženě jí prospívají, tak jsem je začala opatrně používat i na den. Stačí opravu jen malinko. A nejlepší na tom je to, že tyto oleje jsou přírodního složení, takže na sebe nepatláte nic špatnýho.

Zatím jsem vyzkoušela oleje od dvou značek a to, Soaphoria a Delarom.

DSC00348 (2)

Od značky Soaphoria to bylo olejové Královské sérum, které je určeno na smíšenou pleť, ale i mé suché to momentálně stačilo a byla po něm skvělá. Dá se tedy doporučit na všechny typy pleti. Pleť neucpával a příjemně voněl, tak pokud třeba nemáte úplně suchou pleť i toto je pro Vás vhodný, dokonce bych ho i doporučila vyzkoušet, ať vidíte a cítíte tu změnu oproti krémům.

Olej od Soaphoria můžete koupit na jejich eshopu Soaphoria.cz

DSC00342 (2)

Jako další jsem měla možnost vyzkoušet dva oleje od značky Delarom, což je taky čistě přírodní kosmetika.

DSC00347 (2)

První produkt má název Okysličující aroma, má extrémně jemnou texturu a velmi rychle se vstřebává. Esenciální oleje napomáhají eliminovat toxiny z pokožky, posílit ji, navrátit rovnováhu a okysličit ji. Pleťový olej působí proti stresu a únavě pokožky, které ovlivňují její stárnutí, a navrací jí zdravou barvu.

DSC00345 (2)

 

Jako další jsem zkusila Hydratační aroma, což je hydratační pleťový olej z divokého pomeranče, který okamžitě navozuje pocit pohody a působí hydratačně na unavenou a stresovanou pokožku. Napomáhá jí udržet pružnost a lesk.

Nejde o žádné těžké oleje, po kterých byste měli pocit, že se Vaše pleť dusí, jsou jemné, jakoby sametové. Navíc si užijí i Vaše čichové buňky, protože moc příjemně voní. Dají se používat ráno i večer.

Nejlepší je vyzkoušet na vlastní kůži!

Oleje od Delarom můžete koupit buď na jejich eshopu nebo na Notino.cz