Nosit bílou barvu na podzim a v zimě? Proč ne! Nikde není psáno, že bílá patří jen k létu nebo že když je uniformou letošní zimy černá, musíme to následovat!:)

Barva čistoty a jemnosti nám ty šedé a tmavé dny, které nás čekají může rozzářit. A vás rozzáří určitě! Píšu teď o celo bílém outfitu. Pokud si netroufáte na celo bílý, zvolte aspoň jeden kousek.

 

 

Bílá je elegantní, neutrální a skvěle se kombinuje. Můžete vrstvit, kombinovat různé tóny bílé a různé materiály. Hitem letošní zimy jsou hřejivé vlněné soupravy v jednom tónu a zrovna v bílé vypadají nádherně. Jsou pohodlné a splňují svůj zahřívací účel.

 

 

Bílá nepatří zrovna mezi praktické barvy, někdo si ji vezme pouze jednou a už musí prát. Před pár lety jsem se rozhodovala, jestli si koupit bílý kabát. Po mé zkušenosti už mám bílé kabáty rovnou dva! Jeden přechodový na jaro a podzim a druhý huňatý na zimu. A musím napsat, že i když mám dvě děti a psa, tak ho zvládám nosit bez újmy!:) Nosím ho totiž jen tam, kde vím, že si ho můžu dovolit vzít.

 

Pokud se bílé bráníte z důvodu, že by mohla rozšiřovat, zvolte ležérní oversize kousky. Ve svém šatníku jich mám několik a udělají parádu. Může to být svetr, který vynosíte po celou zimu a to ke svým oblíbeným džínům nebo třeba i k teplákům. Nebo právě i kabát v oversize velikosti je jedním z nejvděčnějších kousků, který pak nosíte pořád.

Zdroj fotek: Pinterest