Dělat něco prospěšného pro naše zdraví je základ a bez pohybu to nejde. I s minimem volného času se to dá zvládnout.

Denně věnuji minimálně 20 minut cvičení doma. Je to měsíc, co jsem přidala 20 minutové tréninky v BodyBody studiu.

 

 

EMS trénink mi byl doporučen už několika lidmi, jednak proto, že je cvičení velmi efektivní, a také protože řeším bolesti zad, kdy EMS cvičení dokáže ulevit od bolesti skoro hned. Samozřejmě záleží, jak velký problém řešíte. Mně cvičení na Body body ulevilo od bolesti vlastně okamžitě.

Elektrická stimulace svalů se běžně využívá při léčbě poruch pohybového aparátu. Přináší vysokou účinnost rehabilitace, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků. V Česku tuto metodu úspěšně používá například Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě.

 

 

Není to žádné lážo plážo cvičení, už během prvních pěti minut se pěkně zapotíte. Počítejte s tím, že si tu můžete dát pěkně do těla. Záleží na vaší domluvě s trenérem a co od cvičení očekáváte.

Každý trénink probíhá s trenérem, buďto jste sami nebo maximálně s jednou osobou. Trenér vám tak věnuje veškerou pozornost a hlídá si přesnost provádění cviků. Na začátku se vždy zahřejete, poté se trénink ubírá cestou, kterou jste si zvolili, ať už je to zpevnění postavy, posílení středu těla, zad, nebo hubnutí či cvičení zaměřené na bolavá záda a další.

 

 

S sebou nepotřebujete nic, dostanete tu i oblečení.

EMS trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie. Potkávám tu jak dvacetileté klienty, tak šedesátileté, kteří chodí pravidelně a cvičení jim vyloženě vyhovuje.

BodyBody studio najdete na ulici Nové Sady 25.

BodyBody/ web

BodyBody/ facebook