O tom, že boty jsou naprostý základ našeho šatníku není pochyb. Někdo si nákupy bot užívá a má jich doma obrovské množství, pro někoho je takový nákup spíše za trest. Ale bez bot to zkrátka nejde.

Když je z čeho vybírat, tak si nákup bot užívám i já, přece jen chcete mít na noze krásné a hlavně pohodlné boty. Občas skloubit to, aby byly pohodlné je oříšek, hlavně u bot s podpatkem. Každá žena by ve svém šatníku měla aspoň jedny podpatky mít. Velikost podpatku můžete přizpůsobit tomu, aby pro vás byly nositelné.

A které boty by měla mít v botníku každá žena?

Určitě je to nestárnoucí klasika a tou jsou lodičky. Hodí se na jakoukoliv slavnostnější příležitost, jsou elegantní a ženské. Barvu volím základní, která se dá lehce kombinovat, mezi ty patří, černá, bílá, zlatá, béžová. Pokud chcete svůj outfit rozzářit, můžete vybrat jakoukoliv divočejší barvu. V každém případě lodičky přidají na ženskosti a ladnosti chůze.

 

 

Další tip bot, který bychom měly mít v šatníku jsou kozačky!

Mnohostranné  boty, které nám udělají službu hlavně v chladnějších měsících. Staly se tak oblíbenou obuví, že je někdo nosí po celý rok. Nejen, že nohu ochrání, ale jsou hlavně stylovým doplňkem. Můžete vybírat z mnoha typů a stylů, vysoké, nízké, na podpatku, na klínku, bez podpatku. Záleží na vašem stylu a osobnosti.

 

 

Nesmí chybět pohodlné tenisky!

Boty, které jsou pro svoji pohodlnost asi nejoblíbenější obuví. Hitem jsou bílé tenisky, které můžete vzít skoro ke všemu. Unosíte je od jara do podzimu. Jsou mým oblíbeným společníkem na všech dovolených. Obuju si tenisky, na hlavu nasadím klobouk, přes rameno kabelku (široký výběr ledvinek, tašek a batohů najdete právě na eobuv.cz) a vyrážím na objevování nových míst. Pokud vyberete kožený povrch, jsou snadné na údržbu. Můžete zvolit elegantnější jednoduchý typ nebo sportovní typ. Záleží opět na vás a vaší skladbě šatníku, pro lepší kombinaci.

 

 

A kam na boty? To je velké téma, protože kamenných obchodů velmi ubylo. Poslední roky se dostal do popředí nákup na internetu. Obrovský výběr kvalitních bot najdete na eshopu eobuv.cz.  Jsou tu k dostání za výborné ceny. Mám odtud už několikáté boty a vždy jsem s nákupem byla spokojená.

 

eobuv.cz/ web