Pivo až k vám domů přímo z brněnského řemeslného pivovaru Moravia, takovou službu teď medlánecký pivovar nabízí.

Pivovar Moravia vaří spodně kvašená piva, takzvané ležáky, kdy jsou při výrobě používány nejmodernější technologie současně s úctou k tradičnímu pivovarskému řemeslu a důrazem na výslednou kvalitu. Přesto, že tradice je zavazující, chtějí vyrábět piva, která budou nad ostatními svým charakterem vynikat.

 

 

Už jen svými názvy vám piva připomenou Brno. Najdete tu třeba pivo Jošt, Mendel, Petrov, Rathausbier nebo Punkev. Teď momentálně je přichystána pivní novinka Zlato Moravy, která se vařila původně v pivovaru Moravia za první republiky. Silné, ale dobře pitelné pivo s nižší hořkostí a podílem karamelových sladů. V nabídce jsou taky různé speciály.

 

 

Pivo Moravia je takzvaně “živé” pivo, nefiltrované a nepasterované, takže je potřeba ho uchovávat v ledničce a spotřebovat do 90 dní od stočení.

Na novém eshopu Zitpivo.cz můžete nakupovat pivo a nechat si ho dovézt až k vám domů. A komu by nestačilo pivo v lahvi, ten si může objednat malé  10l a 15l soudky se zapůjčením výčepu domů. Soudky se stáčí na objednávku, takže je na vás, který druh piva si vyberete. Právě tu také probíhá akce na nákup piva 10+2 zdarma. Když se teď nedá zajít na pivo, pivo dorazí za vámi.

 

 

Nově je k dostání i pivo v plechovkách, které jsou 100% recyklovatelné. I Moravia už jde cestou, jak se zbavit neekologických plastových obalů.

Rozumím, že není nad to si dát pivo v hospodě a s přáteli, ale dokud to není možné, můžete to pořešit aspoň takto.

 

Pivovar Moravia/ web/ eshop

Pivovar Moravia/ facebook