Ráda bych vám představila brněnský brand s oblečením Breakout.

Sama jsem o něm donedávna nevěděla, a když jsem se pak podívala na nabídku, tak jsem byla docela překvapená, jaké kvalitní kousky ze super materiálů si u Breakout můžete pořídit, a nejen vy, ale mají tu oblečení i pro děti.

 

 

Breakout je rodinný brand, kde příběh začal už v roce 2016 šitím trenýrek, na českém trhu chyběla hlavně kvalita a originalita. Pěkné a kvalitní trenky byly v České republice nedostatkovým zbožím, a tak se v Breakoutu vrhli na svoji výrobu. Co se týče materiálů, priorita byla pracovat s lokálními firmami, tak aby se podpořila i lokální výroba. 

 

 

Po spuštění prodeje prvních vzorů trenek a na základě žádosti od zákazníků přišla poptávka po dámských a dětských trenkách. Na to navázala výroba ponožek ve stejném designu. A protože byla poptávka i po jiných věcech, začalo se přemýšlet nad dalšími kousky do šatníku.

Vzhledem k tomu, že je to brand spíše sportovní, cesta vedla k hledání kvalitních materiálů, k využití pro oblečení při sportu. V současné době šijí oblečení z materiálů, jako je merino nebo nanomembrána.  Tedy skvělé funkční oblečení pro všechny.

 

 

Funkčnost, praktičnost a hezký design v jednom výrobku, tímto heslem se Breakout řídí. Ať nemusíte řešit, jestli se oblečete funkčně, nebo hezky.

Díky skvělým vlastnostem merino vlny nezůstalo jen u výroby trik, ale na pletacím stroji v Brně se začaly tvarovat první merino ponožky. Které nejen zahřejí, ale hlavně nesmrdí, což určitě ocení každý chlap.

 

 

Když se v Breakoutu dozvěděli, že český vynález nanomembrána se brzy bude vyrábět na Moravě, tak neváhali a začali pracovat na nových návrzích pro svršky z tohoto materiálu. Kdy hlavní gró mimo klasické vlastnosti je nepromokavost, 100% větruodolnost a hlavně extrémní paropropustnost. To abyste byli pěkně v suchu a teple!:)

 

 

Z návrhů vyšla krásná a praktická bunda a také sportovní vesta. Vyhrály propracované detaily a jednoduchost, proto bundu i vestu může nosit každý, jak my holky, tak chlapi.

 

 

Více o brandu se dozvíte přímo na webu, odkaz přidávám pod článek.

Breakout/ web

Breakout/ fb

 

 

 

 

 

 

 

Breakout/ web