Kam v Brně na sushi? Tak to je trošku oříšek! Přijde mi, že na tohle téma je toho v Brně ještě opravdu málo, hlavně na to líp provedené sushi. Míst, kde si dát výborný sushi v Brně spočítáme na prstech jedné ruky. Pokud máte jiný názor, prosím opravte mě a budu šťastná za vaše tipy, protože jsem sushižrout! Většina sushi restaurací zavřela a zůstala jen u rozvozu.

IMG_6326 IMG_6367 IMG_6366 IMG_6328

KOISHI fish and sushi restaurant

Nemůžu začít žádnou jinou restaurací než je KOISHI na Údolní ulici. Ta si drží přední příčky gastronomických ocenění v celé republice a každý, kdo už v Koishi byl, tak to určitě potvrdí. Na sushi tu mají svého sushi mastera, který připravuje samé lahůdky. Čekejte jen prvotřídní kvalitu, proto počítejte s vyššími cenami, ale zase je to zážitek. V Koishi vám také připraví jen ty nejlepší pokrmy z mořských i sladkovodních ryb. Kombinace chutí vám doslova vyrazí dech! Pokud chcete zažít chuťový orgasmus, pak se vydejte do KOISHI!

KOISHI/ web

IMG_6370 IMG_6371

UMAMI simply asian

Restaurace v centru Brna na Jezuitské 5, která je otevřená jen chvilku a začali hned s ne moc dobrou pověstí. Vzhledem k tomu, že restaurací s nabídkou sushi v Brně moc není, tak by nebylo od věci, aby trošku zabrali. Sushi je srovnatelné se sushi z Bok ve Vaňkovce. Interiér příjemný, vzdušný, jednoduchý, nic extra. Dát si tu můžete i jiné asijské pokrmy. Vyzkoušet můžete i denní menu.

UMAMI simply asian/ web

 

IMG_4284 IMG_4297 IMG_4295 IMG_4290

MIOMI sushi

Miomi jsem zatím navštívila jen jednou. Sushi i další jídlo bylo výborný, to se musí nechat, prostředí není vůbec špatné a interiér je taky dobře vymyšlený. Je to obrovská restaurace, takže byste měli chytnout místo i bez rezervačky. Celý dojem mi ale pokazila obsluha. Na vše se strašně dlouho čekalo a to bylo celkem poloprázdno. Stejnou zkušenost měli i ostatní známí, kteří tam byli. Takže pokud máte nervy ze železa, tak si tam zajděte, protože jídla litovat nebudete!

Miomi najdete na ulici Holandská 10 ve Spielberk Tower B.

MIOMI sushi/ web

Pak jsou tu místa, které bych nenazvala ani restauracemi, ale spíš rychlým občerstvením. U mě na prvním místě vede BOK ve Vaňkovce. Cena odpovídá kvalitě a jídlo máte během pár minut na stole!

Kam chodíte vy?