Dobré ráno, jsem tu s dalšími Brno tips!

V Brně se pěkně rozjíždíme, otevírají se nové a nové podniky s originálním konceptem. Jsem ráda, že tomu tak je, aspoň máme více míst, které můžeme navštěvovat a střídat to. Dnes to budou místa opět v centru Brna.

Bread Way

image image image image image

Je nově otevřené pekařství s kavárnou na náměstí Svobody, hned vedle pasáže KB.  Bread Way si razí svoji cestu za kterou my můžeme být jedině rádi, protože striktně nepoužívají žádná aditiva, přídavné zlepšující látky ani jiné chemikálie běžně používané v pekařském průmyslu. V kombinaci tradiční metody a moderní technologie, tak vzniká výborné kváskové pečivo. Jsem jedna z těch, která bez pečiva nedá ani ránu. Prostě ho mám ráda a klidně si připlatím za kvalitu, i když tady jsou ceny v pořádku.. V nabídce mají veliký výběr pečiva, stačí si jen vybrat na co máte chuť. Věřím, že Bread Way si získá v Brně své místo! Držím pěsti:)

Bread Way/WEB

 

Havlíkova přírodní apotéka

image image image image image image

Tento obchůdek se nám v Brně otevřel v listopadu na Kobližné ulici v OD Centrum. Bude to ráj hlavně pro  nás holky, co máme rády přírodní kosmetiku.. Mají tu fakt výborné věci. Obchod je moc příjemný a obsluha taky. Přesně ví, co prodávají, takže se stačí svěřit, co byste asi tak potřebovali a poradí Vám. Najdete tu různé krémy, masky, oleje, mýdla a další. Vše si můžete přímo v obchůdku vyzkoušet a očichat. Na to jsem expert, ke všemu čichám, taky to tak máte?:)

Havlíkova apotéka/WEB

 

V bistro

image vbistro image image

Pokud jste ve městě a nemáte zrovna moc času na oběd nebo Vás prostě přepadne hlad a chtěli byste si dát něco zdravýho, tak se stavte do V bistra, kde nabízí výbornou kuchyni. V poledne mají připravené menu, které se skládá z polévky a na výběr máte ze dvou hlavních jídel. V nabídce mají čerstvé saláty a čerstvé pokrmy, které připravují přímo před Vámi. V bistro se dostalo do ankety o nejlepší českou veganskou restauraci, takže se tu nají opravdu všichni:)  Zdravé občerstvení V bistro najdete na ulici Jánská 13.

V Bistro/web