Další várka Brno tips se právě veze! Opět jsem pro vás nafotila několik bezva míst, která v Brně máme.

Soul Bistro je výbornou zastávkou na snídani, oběd i večeři. Teda aspoň pro mě, protože tam mají opravdu velký dobroty! Večeři nevím, jestli bych tam pokoušela, protože, co se týče jídla, tak se moc neovládám a když vidím prostě něco dobrého, tak si to dám. A dát si tam třeba půlku dortu před spaním není asi ta správná volba:) Však sami uvidíte, pokud toto místo navštívíte, že se jen těžko udržíte!

image image

Bistro denně přináší aktualizovanou nabídku tradičních a lehkých jídel. Jídla mají nápad a výbornou chuť!

image image image image

Pozor, zatím nelze platit kartou! Takže nezapomeňte hotovost sebou:)

Soul Bistro najdete na ulici Jezuitská 7.

 

Juice Bar

Je takový zdravý báreček, kam si můžete skočit na výborné smoothies, ale také na výborné alkoholické koktejly, pivečko a tak dále. Báreček je menší s rodinnou atmosférou. Interiér je proveden velice originálně, hned vás to praští do očí. Nezapomeňte se podívat na stop:) Víc neprozradím… Každý den jsou v nabídce čerstvé polévky vhodné i pro vegany a vegetariány. Ovšem  i masožravci si tu najdou svoje. Výborné hambáče a sem tam se tu objeví i sushi. Nesmím opomenout výborné RAW dortíky.

image image image image

Juice Bar sídlí na Dvořákové 1.

Sýrárna Minská

Nevím jak vy, ale jedno z mých oblíbených jídel nebo pochutin je jednoznačně sýr! Na ten mě rozhodně nikdo ukecávat nemusí. Asi před měsícem jsem narazila na fajn obchůdek, dalo by se říct, že je to takové malé království francouzských sýrů v Brně s názvem Sýrárna Minská. Najdete tu veliký výběr francouzských sýrů a dalších dobrůtek, které k sýru patří. Každý sýr si můžete ochutnat, takže nekupujete „zajíce v pytli“:)  A taky musím uznat, že tu mají moc dobré kváskové pečivo. Chlebíček je jeden z nejlepších v Brně.

image image image image

Sýrárna Minská najdete na adrese Minská 6, naproti kinu Lucerna.

Pokud pro mě máte nějaké super tipy, sem s nimi:)