Dnešní Brno Tips budou zaměřené opět na dobré jídlo, ale tentokrát na objednávku a rozvoz jídla v Brně. Myslím, že se bude hodit všem těm, co se občas ani neurvou v práci na oběd. Jeden tip bude na výborné dorty, které mám osobně vyzkoušené a za kvalitu se můžu zaručit. Super nápad pro dětské oslavy, významná jubilea, ale i na svatby! Radost zaručená!:)

Jdeme na to! Jako první vám představuji:

munGO – dobře v bříšku

image

Sympatický projekt, který mají pod křídlama tři nadšenkyně pro zdravou a kvalitní stravu. Jejich specialitou jsou veganské a bezlepkové polívky všeho druhu! Denně máte na výběr ze dvou druhů polívek a také ze dvou velikostí, je mi jasný, že chlapi se pořádně z malé polívečky nenají.. Na stránkách najdete vždy menu na celý týden s podrobným složením. Myslím, že tato varianta je perfektní pro bezlepkáče, protože se to ještě moc v Brně „nenosí“.

image image image image

Mungo/facebook

Mungo/web

 

Edosushi

image

Teď potěším milovníky sushi! Dostali jste v práci nebo doma chuť na sushi a nemůžete vytáhnout paty? Pak si ho objednejte přímo k vašim dveřím. Každý týden máte na výběr z několika možností. V nabídce jsou tři druhy menu: EDO box – kde najdete každý týden nové originální menu, MAKI box – pro milovníky hosomaki, VEG box – nejen pro vegetariány se stálou nabídkou. Dále velké sushi sety FAMILY set – 43kusů a nebo PARTY set – kde najdete 69kusů. Takže pokud byste si doma rádi uspořádali sushi párty máte možnost:)

image image image image

Edosushi/facebook

Edosushi/web

Naše dorty

Za celou značkou stojí šikovná paní Dita, která vytváří krásné a výborné dorty. Zaměřuje se hlavně na 3D dorty všech možných tvarů a designů, stačí říct, co byste si představovali nebo rovnou ukázat na obrázku a můžete ho mít. Použití kvalitních a čerstvých surovin je samozřejmostí. Měla jsem možnost vyzkoušet dort čokoládový a jogurtový. Protože jsem kápo přes čokoládu, tak vám s lehkostí oznamuji, že to byl jeden z nejlepších čoko dortů, co jsem kdy ochutnala. Aby ne, obsahoval kvalitní 70% čokoládu a že jí tam bylo, celé kousky.. Jogurtový dortík jsem objednala klukům k narozeninám a byl zase úplně jiný, byl lehoučký, nadýchaný, plný malin, no zkrátka se úplně rozplýval na jazyku. Navíc byl ve tvaru Mimoňe, takže byli kluci unešení.

image image image image image image image image

Naše dorty/facebook

Naše dorty/web