Báječných míst v Brně není nikdy dost! I když si myslím, že my jich tu máme už fakt hodně, ale pořád se mi stává, že píšete, kamarádi volají, kam na dobrou večeři v Brně, kde to teď večer žije, kam na drink a tak dále. Však si jen teď sami řekněte, máte o víkendu večer někam vyrazit, ale přemýšlíte nad místem…, hned vás něco napadne nebo přemýšlíte dlouho? Šli byste zkusit něco nového? Pak mám pro vás tip na povedenej bar přímo v centru Brna s pekelným názvem 7 Hříchů! A proč zrovna 7 Hříchů?

V první řadě bych chtěla zmínit, že prostředí je moc hezký, v patře najdete bar, dole je přes den kavárna.

Bar 7 hříchů je první ginový bar v Brně, v nabídce je přes 190 druhů ginu v tom je zahrnuto pár ginů, které jsou exkluzivní a těžce se shání jako například Le Gin Occulte, který byl vytvořen přímo pro pražský bar Le Valmont Martinem Žufánkem.

Cocktailové menu je složené z vlastních drinků, které jsou pojmenované podle 7 smrtelných hříchů, každý drink má svůj příběh, proč je to ten daný hřích, přidávájí i své vlastní tinktury a ke každému drinku je upravený i servis! Doporučuji vyzkoušet, jsou chuťově výborné a celý hříšný koncept je zajímavý. Například drink Závist dostanete do pozlacené skleničky, nádherně voní po skořici, až tak, že vám ji bude každý závidět.

Nové jsou dva drinky, které vymysleli barmani a jsou s nimi zapojeni do soutěže Beefeater MIXLDN7, ke každému drinku je opět příběh, pokud vás příběhy zajímají podívejte se přímo na facebookový profil 7 Hříchů, kde je najdete a mnoho dalšího!

Od listopadu se chystá nové zimní menu a připravují vlastní gin, který bude pro 7 Hříchů destilovat pan Žufánek.

Dát si tu můžete kvalitní drinky vytvořené na správných bázích se zajímavým servisem. Pije se tu i očima:)

7 Hříchů najdete na ulici Jakubská 6.

7 Hříchů/ facebook