Dnes vám napíšu o dalším originálním podniku, který vznikl v paláci Opata na Zelňáku. Tento dům zkrátka skrývá jeden velký zážitek:) Spojily se zde podniky, které nám mají co nabídnout. Měla jsem tu možnost si celý dům projít a podívat se, jak po rekonstrukci vypadá.

Anybody, hotel který neexistuje je dílo lidí z Baru, jak si partička okolo Baru, který neexistuje, říká.
Hotelem mě provedl Adam Vodička, který patří právě k lidem z baru a má hotel na starost.

V hotelu jde především o zážitek, a ten si odsud stoprocentně odnesete! Mně stačilo pár minut a odnáším si ho taky!Pobyt v hotelu si máte hlavně užít a ne tam jít jen přespat. Je to tu zcela jinak postavené než v obvyklém hotelu.

Všechny pokoje jsou inspirované známými filmy šedesátých let. Máte na výběr z pokojů Goldfinger, Zvětšenina, Bláznivý Petříček a dalších! Vy se tak ocitnete v neobyčejných pokojích plných rekvizit a dalo by se říct hračiček. Svůj pokoj si zde řídíte tabletem. Ten mění třeba barvy osvětlení, spustíte si ním i reproduktory z kterých k vám budou promlouvat různé hlasy. Zábava od začátku do konce pobytu. 

V jednom pokoji je uprostřed umístěn výtah, další pokoj je vybaven jako fotografický ateliér, najdete tu spoustu foťáků a dokonce fotokomoru.

Mými favority jsou pokoje Snídaně u Tiffanyho a Goldfinger! Ale takový Bláznivý Petříček, tam toho zase hodně zažijete! Dá se tu pořádně vydovádět, na „kole štěstí“ si tu můžete vytočit různé úkoly, u kterých se rozhodně nudit nebudete. 

Momentálně je hotových 5 pokojů a přibude dalších pět! 

Jak už jste asi pochopili tento hotel nebude zajímavý jen pro turisty, ale pro všechny z nás.

Anybody, hotel který neexistuje/ web