Protože máme v Brně hodně super míst, tak vám dnes další z nich představím. Půjde o příjemnou kavárničku kousek od centra, kam si můžete zajít třeba už ráno na snídani.

Coffee Trail na Lidické nabízí skvělý výběr právě zmíněných snídaní, brunche, ale i obědů a dokonalých dezertů. Když už jde o kavárnu, tak nejdůležitějším bodem je tu určitě káva. Jak už víte, kávu si já nedám, ale vždy mám s sebou nějaké kvalitní testery.:) Tady mi bylo řečeno, že káva rozhodně ano!

Nabídka je dost lákavá, musím přiznat, že jsem nevěděla co si vybrat. Snídaní je tu docela velký výběr, můžete si je dát naslano a nebo nasladko, třeba takové kefírové lívance jsou tady na oba způsoby. Jednou se slaninou, volským okem, avokádem a javorovým sirupem a ty nasladko jsou s karamelizovaným ovocem, ořechy a šlehačkou. Lákavá byla i Acai Bowl.

Ale protože jsem tu byla už v čase oběda, tak jsem zvolila Avo-bread sandwich. Jestli máte rádi avokádo bread na různý způsoby, tak se sem na něho stavte, byl vynikající. Každý den je tu na oběd přichystaná i polévka.

O víkendu se tu pořádají zajímavé brunche.

Coffee Trail máme v Brně už dvakrát, jeden na Lidické, o tom vám právě píšu a ten druhý je na Štefánikové 22.

Odkazy přidám na oba dva. Nabídka je v každém trošku jiná a určitě stojí za to vyzkoušet oba dva.

Coffee Trail Lidická/ facebook

Coffee Trail bar/ facebook