Mlsaní zdravě, ano i tak to jde a my v Brně máme jedno velké plus, protože tu máme cukrárnu, kde mají velmi chutné dezerty bez cukru!

Byla jsem se do cukrárny BezCukru konečně podívat a hlavně ochutnat, jaké jsou jejich dezerty! Moc mile mě překvapil výběr, myslela jsem si, že tu jen pár zákusků, ale narovinu předčilo to moje očekávání!

 

 

Všechny dezerty, které tu mají, jsou bez přidaného cukru a bez pšeničné mouky! Pochutnají si tedy i bezlepkáři a vy všichni, kdo to jednoduše bez cukru zkoušíte a vyhovuje vám to!

Cukrářky si recepty vymýšlí samy, dokonce ví jak na odpalované těsto bez mouky, můžete si tu dát totiž i větrník, věneček nebo eclairs! V nabídce je asi 14 druhů dezertů a každý měsíc přibude nový dezert. Jsem zvědavá s čím nás překvapí na podzim.

 

 

Tato cukrárna otevírala v nelehké době covidu a začínali jen s otevřeným okýnkem, proto o ní spousta z vás ještě ani neví. Nejsou v Brně dlouho…

Jak jsem zjistila, můžete si tu objednat i svatební dort nebo mini dezerty na oslavu či sweetbar. Věřím, že tato zpráva potěší mnoho z vás, kteří jste určitým způsobem kvůli cukru nebo lepku limitováni. Tak konečně i vy si můžete pochutnat na dortíku nebo zákusku.

 

 

Ochutnala jsem tu cheesecake, který patří mezi mé oblíbené dezerty a zajímala mě jeho chuť bez přidaného cukru. Byl to kokosovo – čokoládový cheesecake, tedy mé nej příchutě a musím uznat, že se moc povedl! Dokonce jsem si pohrála s myšlenkou, že zkusím už převážně právě dezerty bez cukru a bez mouky.

Návštěvu doporučuji všem, zjistíte, že i bez cukru to jde a může to být velká dobrota!

Cukrárnu BezCukru najdete na ulici Novobranská 4.

BezCukru/ facebook

BezCukru/ web