Jsem tu s dalším tipem na fajn místo, které v Brně za poslední dobu „vyrostlo“! Jde o horkou novinku na krásným místě, na mém milovaném Zelňáku.

V nově zrekonstruovaném Paláci Opata na Zelném trhu se objevilo hned několik zajímavých podniků a jedním z nich je Elsner Bistro.

Elsner Bistro je spojení výborného jídla a úžasného interiéru. Název bistro je tu od toho, že se tu najíte opravdu rychle, pokud chcete. To znamená, že si objednáte jídlo, zaplatíte, a pak už je na vás, jak dlouho se v bistru zdržíte, nečekáte na objednávky ani na placení.

V nabídce jsou poctivé domácí dobroty z kvalitních surovin, které si jinde jen tak nedáte. Já tu ochutnala kohouta na víně, jídlo bylo naprosto dokonalé. Na výběr tu vždy máte pár teplých jídel a několik studených rychlovek. Na své si tu přijdou jak chlapi, kteří mají rádi maso, které je tu skvěle připravováno a na různé způsoby, tak my holky, který si dáme třeba jen rychlý salát.

Výrobu dezertů tu mají ve svých rukách dvojice Votre plaisir, kteří jsou v tomto oboru naprostí kouzelníci. Jíte už jen očima!

Jo a mají tu velký výběr skvělého vína, což je taky veledůležitá informace!:)

Součástí bistra je i bufet, kde si můžete zakoupit různé produkty, které se právě v bistru vyrábí. Ať už je to jejich vynikající kváskový chleba, džemy, paštiky, domácí granola, různé oříškové krémy.

Bistro Elsner se musí zažít a ochutnat! Návštěvu vám vřele doporučuji.

Elsner bistro/ facebook

Elsner bistro/ web