Dnes bude článek o něčem, co mě osobně nesmírně baví, jsou to interiéry a jejich realizace.

Možná právě pro vás bude dnešní téma aktuální, třeba zrovna vy plánujete zařizování nového domova nebo kanceláře, v podstatě jakéhokoliv interiéru a nevíte si úplně rady. V dnešní době už se spousta lidí obrací na zkušené designéry, kteří vám jsou schopni navrhnout interiér přesně podle vašich představ.

Mě samotnou zrovna tato fáze přípravy děsně baví a za svůj život už jsem si jí prošla několikrát. Chápu ale, že ne každý jde podobným směrem, není inspirace nebo dostatečná představivost a hlavně čas. Proto je lepší přenechat tuto práci na profících ve svém oboru.

V Brně má svoji dlouholetou tradici Klvaňa Interier, kde vám jsou schopni zrealizovat interiér takzvaně na klíč.

Můžete přijít s návrhem úplně holého bytu nebo domu, ale také s návrhem, kde byste chtěli prostory úplně obměnit. Jsou tu připraveni na vše a to v různých cenových relacích.

Co se mi líbí moc, že díky moderním programům a technologiím můžeme vidět kompletní návrh interiéru ve 3 D vizualizaci ještě předtím než bude zrealizován. A to jde opravdu o detaily, které by nás, kteří nedokážeme přemýšlet úplně nad vším, nenapadly. Proto je tu tým designerů, kteří se s naší představou poperou a naservírují ji k naší spokojenosti.

Nejde tu ale jen o návrhy a realizaci, ale i samotnou výrobu nábytku na míru, ano i to je nabídka Klvaňa Interier. Můžete si nechat vyrobit podle vašich představ kuchyňskou linku, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, koupelnový nábytek a mnoho dalšího, zkrátka vše co vás ohledně nábytku napadne. A aby bylo vše dotažené až do konce, designéři se postarají i o doplňky, pokud si budete přát.

Samozřejmě se vše odvíjí od vaší domluvy.

Klvaňa interiér najdete na Bubeníčkové 38 v Brně.

Klvaňa Interier/ web