Brno má svůj La Vida Loca bar!

Jedná se o takzvaný tapas bar, tedy ihned při vstupu vás chytne španělská atmosféra. Tapas barů v Brně moc není, daly by se spočítat na prstech jedné ruky! Je to velká škoda, protože jižanská atmosféra tu chybí. Španělé mají skvělé jídlo i pití, tak věřím, že bychom podobných podniků v Brně ocenili více.

La Vida Loca bar najdete na Jakubáku, což je super lokace. Tady to totiž večer žije! Nejde o nějak velký bar, řekla bych, že je to spíš báreček, ale když je potřeba, lidí se vejde hodně:). Výborná atmosféra, co tu pokaždé vládne je nenahraditelná. Zkrátka přesně tak, jak to znáte ze Španělska.

Dominantou podniku je bar, připomínající stůl, na kterém najdete přichystané různé pochutiny, například mandle, olivy, různé druhy ryb a spoustu dalšího.

Co já tady zbožňuji a kvůli čemu sem chodím, je samozřejmě atmosféra a hlavně jejich čerstvé tapas! Pokaždé je dostanete na teplé a křupavé bruschettce s rozmanitými kombinacemi surovin jako je jamon (španělská sušená šunka) , uzenin ( chorizo, lomo, salchichon), sýrů a ryb. Stačí nahlásit výběr a počet a můžete si užívat dosyta.

Jak jsem se dozvěděla, tak veškeré produkty jsou španělského původu od lokálních dodavatelů v nejvyšší možné kvalitě. A že je to na chuti znát!

Dát si tu můžete výborné víno, na výběr je ho tady opravdu hodně. Vybírat můžete ze španělských vín z různých oblastí, italských i rakouských, a nemůže chybět i moravské vínečko. Na své si přijdou i milovníci bublin a to zejména Cavy a prosecca.

Každý týden ve čtvrtek pro hosty připravuje speciální tapas španělský tapas Master Ramon Macia Rodrigues z Alicante. Čas od času připraví také pravou španělskou paellu.

Důležité poznamenat, že pokud je vás víc a chcete mít svá místa jistá, nezapomínejte udělat rezervaci.

La Vida Loca najdete v centru Brna na Jakubském náměstí 4.

La Vida Loca/ facebook