Tak se zdá, že mám v Brně další oblíbenou kavárnu! Otevřela se teprve nedávno a už jsem její návštěvu stihla několikrát a to nejsem kavárenský typ!:) Moc se mi líbí interiér, je na fajn místě a hlavně se mi líbí nabídka. Je to nová MADA ICE CREAM a najdete ji na Kapucínském náměstí 11. Kapucíňák je hezký místo v Brně s krásným výhledem  a kouzelnou uličkou.

Samotná kavárna je prosklená, takže si výhled můžete užívat i uvnitř. A čím je jiná než ostatní kavárny? Hlavně tím, že si tu můžete dát zmrzlinu z mrazící pánve, takzvanou rolovanou zmrzku. Vybrat si můžete z velkýho množství příchutí a hlavně tyto příchutě jsou opravdu originální. Moje zatím nej je levandulová, teď na podzim tu mají třeba perníkovou, dýňovou, makovou, vyzkoušet můžete kombinaci s alkoholem, zkrátka všechny možné příchutě, které vás napadnou. Přidávají se totiž do zmrzliny až v ten moment, co vám ji před očima zpracovávají na mrazící pánvi.

Interiér se hodně povedl, v jednoduchosti je krása, veliký otevřený prostor rozdělený do dvou pater. Vytvořeno s vkusem a nápadem. Musím říct, že i za pultem to vždy praská ve švech a nabídka dezertů je pestrá a velká. Nově si tady můžete dát i snídaně. Určitě se sem stavte, teď jak začnou vánoční trhy, tak ze Zelňáku je to pár kroků, budete se mít kde ohřát!:)

Mada Ice Cream/ facebook