Velmi milé překvapení mě čekalo v Tišnově v restauraci Tišnovská rychta, kde jsem byla na večeři a moc jsem si pochutnala!

Proto vám dnes o této gastro pecce napíšu, ať si můžete pochutnat taky!

Na menu najdete výběr z pár jídel, které ale svojí kvalitou stojí za ochutnání všechny! Perfektní suroviny, dokonalé kombinace chutí a úžasné zpracování!

 

 

Vaří se tu 100% z české produkce, což oceníme určitě všichni! Podpora lokálních prodejců je teď potřeba více než kdy jindy a vždy je našemu tělu bližší to, co vyrostlo v našich podmínkách. O chuti ani nemluvě. Svůj kuchařský um zde předvádí Roman Ševčík s kombinací maso Klouda, a to je velká paráda!

 

 

Ochutnali jsme marinované stařené hovězí, pečené papriky, lískové ořechy, to byl předkrm na kterém jsme poznali, že tahle večeře bude zážitková. Jídlo naservírované tak, že se dalo jíst už jen očima a velmi hodící se letnímu období. Chutě byly perfektně sladěné. Dále jsme měli pstruha potočního z rybárny z Hradčan, chřest, pohanku, omáčku z pálené cibule. Lehké a super jídlo pro všechny milovníky ryb. Moc mě lákalo bezmasé jídlo grilované karotky, quinoa a farmářský sýr z Ekofarmy, ta kombinace surovin se dá pojmout různě a mě chuť zajímala. Nikdy bych neřekla, že z takových prostých surovin může vzniknout něco tak dobrého! 

 

 

Nejen, že se tu skvěle najíte, ale i prostředí je velmi příjemné. Je tu dokonce moc hezké dětské hřistě a hned za hřištěm adventure golf. Zahrádka je umístěna v hezké zahradě právě hned u hřiště. Proto jestli hledáte vhodné místo, kam zajít na výborné jídlo i s dětmi, tady je to ideální! 

 

 

Návštěvu restaurace doporučuji, to se musí zažít a ochutnat!

Místo je velmi vhodné na oslavy, hlavně teď to na zahrádce bude fajn.

Restauraci najdete na ulici Mlýnská 377 v Tišnově.

Tišnovská rychta/ web