Dnes vám napíšu o jednom zábavním parku, který se nám nedávno v Brně otevřel. Konečně jsem našla čas a zašla se tam podívat!

A rovnou vám řeknu, že to tam opravdu stojí za to!

Vydali jsme se tam v neděli dopoledne kolem desáté hodiny a celkem mě překvapilo, že bylo skoro prázdno. Všechny atrakce byli volné a mohli jsme je vyzkoušet. A že jich tam je, to člověk neví, kam dřív!:) Děti byly totálně unešené a já taky. Vrátila jsem se zpátky do svých dětských let a doslova se tam vyřádila. Na většinu atrakcí totiž můžou i dospělí, takže počítejte s tím, že vás tam děti pěkně provedou.

image image image image

 

S tím souvisí i to, že byste si sebou měli všichni vzít pohodlné, sportovní oblečení a boty. Budete totiž zdolávat různé nástrahy a to kolikrát i v dosti zúženém prostoru.

Těšit se můžete na různé druhy prolézaček, některé jsou umístěny vysoko nad zemí, nebo se budete vysoko nad zem „škrábat“ vy sami:) Dále jsou tu tobogány, dosahující až 18m , visutá lanovka, trampolíny, podzemní nory a mnoho dalších atrakcí.

image image

Pro nejmenší je vyhrazené místo zvané oddělení mláďat, které je určené pro děti od 0 – 4 let. Denně se tu připravují zábavné programy pod vedením profesionálních animátorů. Vy se můžete programů účastnit, nebo předáte prcka a pohlídají vám ho. Po rezervaci je tu možnost i soukromého hlídání.

image image image image

Ještě bych se ráda zmínila o restauraci zvaná Zobka, kde si v průběhu vaší návštěvy můžete vychutnat výborné a kvalitní pokrmy, saláty, dezerty a další dobroty. Samozřejmostí jsou každodenní menu pro dospěláky i děti. Myslí tady i na návštěvníky s bezlepkovou dietou pro které je připraveno vždy několik jídel.

image image image image

Pokud byste rádi oslavili narozeniny svých dětí právě v Bruno Family Parku, jsou pro vás nachystané různé balíčky narozeninových oslav. Více informací najdete přímo na stránkách.

Teď už vám nic nebrání a můžete vyrazit!:) Doufám, že se pobavíte minimálně tak dobře, jako já!

Bruno Family Park najdete na ulici Kissingova 2, ve Slatině.

Bruno Family Park/Facebook

Bruno Family Park/Web