Minulý týden jsem byla pozvaná na představení nové kolekce slunečních brýlí pro jaro/ léto 2018. A protože jsem docela koukala, jaký tady v Brně máme slušný výběr brýlí, o kterém jsem neměla ani tušení, tak si myslím, že by tahle informace zajímala i vás. Navíc jsem se dozvěděla, jaký právě frčí trendy v brýlové módě!

Celá akce probíhala v Očním Studiu Aleše Žejdla na Veveří v Platiniu. O tomto Očním Studiu vím, že patří k jednomu z nejlepších v Brně a má tu už díky své historii dobré jméno. V Brně už funguje dobrých 19 let a momentálně má v Brně čtyři pobočky, věděla jsem jen o dvou.

Díky tomu, že jsou brýle vybírány na světových výstavách, kde seženete jen to nejlepší, tak nám vlastně do Brna tato optika přiváží opravdové brýlové poklady. Můžete si tak vybírat z exkluzivních značek, kterými jsou Jimmy Choo, Dior, Fendi, Max Mara a mnoho dalších. V nabídce jsou však brýle všech cenových kategorií. A co je fajn, že tu koupíte brýle i pro naše nejmenší a to nejen sluneční. Součástí některých Očních Studií jsou totiž i Dětské Optiky.

Jak je to letos s těmi trendy, co se vrací a co zůstává?

Ve velkém se vrací brýle stylu moucha! Velké štítovky známé především z devadesátých let. Tenkrát se nosily zasazené v kovové obrubě a dnes je vystřídaly silné plastové obruby. Tyto brýle jsem si měla možnost prohlídnout zblízka a říkala jsem si, že jsou takřka nerozbitné. Jde o opravdu kvalitní zpracování, takže tyto kousky vám mohou vydržet i celý život. I když jsou to kolikrát dražší brýle, tak tady bych uznala, že investice se vyplatí. Máte jasno, že kupujete kvalitní výrobek z kvalitních materiálů,  je tu garantovaný 100% UV filtr a nabízí se vám k nim kvalitní servis.

Stále in jsou zrcadlovky, co se týče tvarů, tak tady se meze nekladou! Vždy říkám, že nejvíc sluší to, co sedí hlavně vašemu obličeji, pak se v brýlích budete cítit opravdu dobře a budete je rádi nosit. Víte, jak to je se žhavými výstřelky v módě, dnes se vám ten výstřelek líbí, ale budete ho nosit i příští rok?

Pokud jste se tedy rozhodli si letos koupit kvalitní sluneční brýle a investovat do sebe i do nich, tak vám návštěvu Očních Studií Aleše Žejdla doporučuji. Budete mile překvapeni nejen nabídkou, ale i službami a servisem.

Vybírám pro vás přeci to nejlepší z Brna!:)

Oční Studia Aleše Žejdla najdete na : Nádražní, Křenové, Veveří a nově na Moravském nám.

Oční Studio Aleše Žejdla/ web

Oční Studio Aleše Žejdla/ facebook

Oční Studio Aleše Žejdla/ instagram