Móda a ženský, to je nerozlučná dvojka a vždycky budou patřit k sobě. Ovšem všechny nechceme jít s davem a rády bychom si koupily i něco, co nebude nosit dalších sto, tisíc, desetitisíce holek a žen. Ale jak k takovým kouskům přijít? Nechat si šít přímo na zakázku vás zrovna nejlevněji nevyjde. Proto jsem si v Brně oblíbila obchod Rebelion store o kterém vám občas přináším nové info a hlavně fotky. Najdete tu módu hlavně českých návrhářů po pár kouscích, takže pokud se do některého zamilujete, tak ho berte, protože příště už tam nemusí být.

Rebelion teď urputně pracuje na své nové kolekci na kterou se já osobně moc těším, protože už jsem mohla vidět pár kousků a jsou fakt zdařilý. Půjde o jednoduchou módu v pár základních barvách, která je navíc moc pohodlná.

Při mé poslední návštěvě jsem nafotila dvoje šaty od značky ODIVI, která je mi sympatická svou nenáročností. Jako první jsem si vyzkoušela černé bavlněné, příjemné šaty, které se hodí i do horkých dnů, protože je na sobě téměř necítíte. Aby byl efekt co nejzdařilejší bude nej, když si je obléknete na nahé tělo. Záda jsou totiž skoro celá holá.

image image

Dalším kouskem byla elegantnější varianta šatů od stejné značky ODIVI v červené barvě. Opět moc pohodlná varianta, která se dá nosit na více způsobů, můžete si pohrát i s páskem, který je součástí. Hodí se k nim jak tenisky, tak i podpatky s kterými získáte hned jiný šmrnc.

image image

Vestička to je oblíbený módní kousek s kterým se dá dobře kouzlit. Můžete ji vrstvit a zároveň kombinovat. Tato béžová vesta je první vlaštovkou právě zmiňované a připravované kolekce Rebelion. Je z příjemného měkkého materiálu, vzadu na zadečku je zkrácená a vepředu naopak prodloužená.

image image

Novinkou v Rebelion store je česká značka Laformela, která ovšem není ve světě módy žádným nováčkem. Naposledy jsme ji mohli vidět například na Mercedes Benz Prague Fashion Week. Pokud si potrpíte na originální potisky a nášivky, pak vám padne do noty.  Mikina kterou jsem si zkoušela je oversize a unisex, takže pokud se chcete sladit s partnerem, můžete, na výběr je ve dvou barvách, černá a červená.

image

Rebelion store najdete na ulici Jakubská 123.

Rebelion store/ web/ eshop