Ráda bych vám napsala o dalším brněnském tipu. Tentokrát půjde o šperky! O krásné šperky by Ann, vkusný showroom se nachází na jedné z nejhezčích brněnských uliček Mečová 4.

Za Aničkou do showroomu jsem se chystala dlouho, protože má otevřeno jen středu a čtvrtek 18:00-21:00, ale po vzájemné dohodě se mi podařilo podívat do jejího království plného šperků. Už když jsem vstoupila, tak jsem si říkala, ano, tohle se mi moc líbí, je to jiné! Tak si myslím, že by byla škoda nechávat si to jen pro sebe, ale rozdělím tu radost mezi nás všechny.

Pod značkou by Ann najdete šperky inspirované jednoduchými liniemi, barvami, přírodou a geometrickými tvary. Jak Anička sama říká, věří v jednoduchost, protože se v ní ukrývá dokonalost a nadčasovost.

Přesně takové jsou její šperky, které si můžete pořídit. Dokonalé, jednoduché a nadčasové, hodící se k džínám i k šatům. Jsou lehounké, ani nevíte, že je nosíte. Jsou jemné, decentní a moc dobře se nosí.

 

Při výrobě každého šperku se dbá na dokonalé zpracování. Na jejich výrobu jsou použity jen kvalitní materiály. Většinou je to stříbro, drahé kameny, skleněné broušené korálky a další materiály, které Aničku nadchnou svým složením a strukturou. S výrobou pomáhá zkušený zlatník Martin, protože jen on dokáže dát podobu návrhům od Ann.

Odnesla jsem si celý set, můj výběr padl na kuličkovou kolekci. A musím říct, že šperky nosím pořád. Nemusím řešit, jestli se k něčemu hodí nebo ne, protože se hodí ke všemu. Jestli vás taky šperky by Ann oslovily, mám skvělou zprávu, jsou cenově dostupné. Náramek i prstýnek stojí kolem sedmi set korun.

by Ann Jewerly/facebook

by Ann Jewerly/ web