Mám výbornou zprávu pro všechny, kdo máte rádi svíčky! Na začátku prosince se v Brně otevřel obchod Candle stories, který nabízí obrovské množství různých kvalitních svíček.

Vím, že je spousta z nás, kteří si sychravé podzimní a zimní měsíce zpříjemňujeme právě svíčkami v interiéru. Netřeba asi říkat, že vykouzlí příjemnou atmosféru. Navíc když si vyberete pro vás příjemnou vůni, která se line po pokoji, je vám hned tak nějak líp. Však určitě víte, jak vůně ovlivňují náš život!:) Ale vždy je potřeba sáhnout po té pravé!

V Candle stories máte na výběr ze sedmi příběhů, díky kterým budete moci darovat svíčku se správnou vůní. Někdy je holt dřina trefit se do vkusu ostatních, ale tady máte taháky!:) Darujte tak vzpomínku, romantiku, dovolenou, květinu, Vánoce, styl, či gurmánský zážitek! Svíčky si můžete vyzkoušet a rádi vám tu pomohou s výběrem.

K dostání jsou svíčky amerických výrobců jako jsou Country Candle, Kringle Candle, Village Candle, Cheerful Candle, Paddywax nebo Makers of Wax Goods. Všechny jsou vyráběné z kvalitních vosků, které obsahují směsi zdravotně nezávadného potravinářského parafínu, včelího nebo sójového vosku.

Některé vydrží hořet i 150 hodin. Svíčky jsou originálně designově balené, takže až vyhoří vosk, můžete je dále využívat jako dekoraci nebo třeba jako misku.

Co jsem měla možnost vyzkoušet, tak mi nejvíc voněla řada s názvem dovolená, kdy nacházíte vůně podobné moři, písku, slunci, já tam cítíla i voňavý opalovací krém, no prostě, pro mě božská vůně a představa toho, že se zrovna válím někde na pláži.

Pak jsem vyzkoušela řadu, kterou v obchodě přezdívají „knihovna“. Tuto kolekci už bych přirovnala k parfémům, silné, ale přitom příjemné, nádherně balené.

Nabídka se bude neustále obměňovat, ať máte možnost vyzkoušet více vůní.

Candle stories najdete na Veselé 37 a návštěvu doporučuji!

Candle stories/ web

Candle stories/ facebook