Protože jsem se tu v poslední době hodně rozepsala o svatbách a obzvlášť vás zajímaly svatební místa, tak mám pro vás další zajímavý tip. Některé svatební místa mají svoje restaurace, ale je plno krásných míst, které je nemají. Proto mi od vás přišlo hned několik dotazů na doporučení vhodného brněnského cateringu.

Abych pravdu řekla, tak kvalitních cateringových firem po Brně moc nenajdete, daly by se spočítat na prstech jedné ruky. Pokud pro vás hraje roli i cenová nabídka, tak je výběr ještě více zúžený, proto jsem se rozhodla vám doporučit catering s perfektním poměrem cena/výkon, kterým je Con Gusto Catering.

Za mě tu dostanete výbornou kvalitu za přijatelnou cenu. Con Gusto Catering má takové možnosti, že vám uspořádá oslavu podle vašeho gusta. Ať už se jedná o menší zahradní party nebo ohromnou svatbu, ale i velké firemní eventy pro 2000 lidí.

Con Gusto Catering je síť prémiových restaurací a spadá pod něj Monte Bú restaurant a steakhouse, Ristorante Piazza a Pivnice U Čápa. Vybrat si tedy můžete z klasické české kuchyně, italské, ale i jihoamerické či mexické.

Kdo by na své svatbě chtěl tu nejlepší svíčkovou s pěti, tak je jasná volba a to přímo od Čápa! Nebo jste spíše naladěni na léto a hodily by se tygří krevety na víně z Ristorante Piazza? Pokud na vaší akci bude hlavně pánské osazenstvo, pak bude nejlepší zvolit steaky z Monte Bú.

Díky vlastním cukrářkám z Gelateria Piazza vám dokáží krásně připravit i sweet bar a dorty. A nejen to, dokáží se postarat i o zábavu a můžete si nechat zorganizovat třeba vinné nebo rumové degustace pod vedením zkušených someliérů.

Díky svým partnerům vám dokáží zorganizovat a zajistit program, ať už se to týká zábavy nebo techniky, jako je ozvučení, výzdoba, půjčení aut, dekorace a mnohé další.

Cílem Con Gusto Catering je, aby každá pořádaná akce byla kulinářským zážitkem pro vás i vaše hosty.

Nemáte konkrétní představu, jak by mělo vše vypadat? Pak jsou vám k dispozici event manažerky, které s vámi proberou různé možnosti, tak aby chutnalo vám i vašim hostům.

Con Gusto Catering/ web

Con Gusto Catering/ facebook

Con Gusto Catering/ instagram