Halooo, vy všichni, kteří máte rádi čerstvé a kvalitní pečivo! Kluci ve William Thomas bakery mají pro nás spoustu nového a hlavně dobrého!

Od února je v nabídce každý všední den Pain de Seigle – 100 % žitný chléb. Ideální pro všechny, kdo preferují tmavé pečivo, které tu chybělo. Je to  chuťově výborný bochánek chleba, u nás si ho oblíbily hned i děti. Za mě velké plus, že žitňák není z formy! To ovšem klukům zabralo nějaký ten čas než to vychytali, ale zvládli to bravurně.

Kdo si zamiloval Financierky, drobné sladké tyčinky z mandlové mouky, které jsou bezlepkové. Tak se může těšit na dvě nové příchutě, v pondělí jsou u okýnka k dostání nugátové a ve středu mandlové. Teď už si v týdnu můžete užít rovnou tři příchutě.

V pátek 14.2. se chystá valentýnský speciál, Valentýnský croissant.

Plněný bude čokoládou, která se vyrábí z rubínových kakaových bobů Ruby, má tedy přirozeně růžovou barvu. Je to čokoládový hit posledního roku! I když prochází stejnými postupy jako klasická čokoláda, chutná spíše jogurtově a po malinách, cenou ale normální čokoládu hodně převyšuje. Kromě růžové čokolády budou uvnitř ještě makadamové ořechy. Croissant bude zdobený znovu čokoládou a sušenými malinami. Bude se balit do krabiček.

A jak znám kluky, už mají v hlavě několik dalších nápadů, čím nás zase brzy překvapí.

Pekárnu najdete na ulici Mozolky 2.

William Thomas Artisan Bakery/ facebook

William Thomas Artisan Bakery/ web