Krásky, dnes to bude zase něco o našich serepetičkách! Ale dlouho očekávaných! Že jim to ale trvalo než se v parfumerii Sephora rozhoupali a poslali nám do Brnečka skvělý dvě značky dekorativky, který už nějaký ten rok vládnou světem. Mluvím o legendární značce Urban Decay a neméně známé Too Faced.

image image

Urban Decay je známá hlavně svými Naked paletkami s očními stiny, který jsme si přály mít doma asi všechny. Barvy, které se v paletkách skrývají jsou prostě krásný a perfektně kombinovatelný, myslím, že pokud si budete chtít teď nějakou pořídit, tak to bude asi trošku problém, protože vybrat si tu nej je pro mě vždycky těžký, když jsou všechny super. V tomto případě fakt dlouho váhám a vracím se i na víckrát. Jak to máte Vy? Ale ve stojanu na Váš čekám mnohem více lákadel, tvářenky v krásných barvách, lesky na rtíky, pudry, makeup a další.. Však podívejte na tu krásu!:)

image image image image

Jako další značka na kterou si už dlouho brousím zoubky je label Too Faced. Mám od nich už pár produktů a všechny jsou bez chyby. A hlavně, voní a chutnají po čokoládě!!! A já jako hlavní spotřebitel čokolády a Nutelly jsem těžce v pasti. Prostě když si proženete tvářičky čokoládovou tvářenkou, ucítíte vůni čokolády a když ochutnáte a ono to tam fakt je! Pro mě božská kosmetika. A mimochodem jejich super řasenka s ještě lepším názvem Better than sex stojí taky za vyzkoušení! Až půjdete kolem Sephory, tak ji rozhodně osahejte a ochutnejte!:) Zatím tu máme jen pár produktů, ale pevně věřím, že se brzy rozrostou..

image image image image

Parfumerii Sephora najdete v brněnské Olympii.