Dnes to bude zase něco na naše oblíbené beauty téma, holky! Stále mi chodí dotazy kam v Brně na kosmetiku, že si klidně rády připlatíte, ale ať to stojí za to. A věčné téma jsou fungující produkty. Tak tentokrát zase něco málo o tom, co mám vyzkoušené a věřím tomu!

Plno z vás se s pletí trápí a někdy stačí opravdu jen málo. Například mně pomohlo pleť více hydratovat. Jakmile jsem ji začala dodávat více hydratace zmizely veškeré chybičky. Pleť je rozjasněná, heboučká a doslova září.

Řada eau Cellulaire je určena pro všechny bez výjimky a může vám jen prospět! Tak jak se doporučuje denně vypít několik litrů vody, i naše pokožka potřebuje vodu a tohle je jedno z řešení! Řada eau Cellulaire dodá vaší pokožce dokonalou hydrataci po celý den ve formě několika produktů, z kterých si můžete vybrat.

Základem řady je celulární voda. Celulární voda je identická s vodou kožních buněk. Obsahuje ji každý výrobek.

Už několik let ji používám ve formě spreje, říkám jí živá voda. Na pleť ji nanáším ráno a večer, přes léto častěji. Tento rok si dokonce zasloužila inovaci a vylepšení o kyselinu hyaluronovou. O tomto produktu už jsem vám psala několikrát. Její pravidelné používání je opravdu znát.

Úžasnou novinkou je esence s buněčnou vodou. Tento nový krok v péči o pokožku, inspirovaný Asií, kombinuje svěžest pleťové vody s účinností výjimečné péče o pleť. Ultralehká textura, obohacená o kyselinu hyaluronovou, vytváří zářivý vzhled pleti. Zajišťuje optimální úroveň hydratace tak, že vodu nejen přímo dodává, ale učí také pokožku jak si ji správně dlouhodobě udržet. Viděla jsem výsledek už po týdnu používání. Tuto esenci můžete kombinovat s krémem nebo sérem.

K ucelení celé řady nemůžou chybět krémy! Na výběr je krém s lehčí gelovou texturou a s hedvábnou texturou pro sušší pleť. Ty vaší pleti okamžitě dodají energii a svěžest, potřebnou vláhu, která ji chybí. Mají silné antioxidační účinky, které preventivně bojují prosti předčasnému stárnutí.

Všechny výrobky jsou vhodné, jak pro dámy, tak pro pány.

Výborné je i samotné Cellular ošetření, které si můžete dopřát v kosmetickém saloně. V Brně si jej můžete vyzkoušet v salonu Esthederm Brno. Jsou zde k dostání i všechny produkty o kterých jsem psala.

Esthederm Brno/ facebook