Holky, dnes to bude spíš něco pro Vás. Takový ty naše holčičí věcičky, pro chlapy absolutně nezáživný a nepochopitelný! Ale pro nás samozřejmě smrtelně důležitý!

Včera jsem totiž byla u své kosmetičky a ta mi udělala super ošetření o kterém Vám chci napsat. Myslím, že by totiž přišlo vhod úplně každému, včetně chlapů. Kůži máme jen jednu, a tak se o ni musíme taky patřičně starat. Hlavně naše tvář je na první pohled ihned viditelná, a všechny si zakládáme na tom, aby vypadala hezky, čistě a pokud možno mladě.. Jasně, už i já jsem se pomalu přehoupla do věku, kdy jsem začala svádět svůj první boj s vráskama, ale zatím to nějak extra neřeším. Je pro mě důležité mít pleť čistou a rozzářenou. Vrásky k věku patří..

Abych se dostala k jádru věci.. Moje kosmetička Veronika z DIBI BRNO, které pravidelně navštěvuji, mi doporučila jedno fajn ošetření, které je ideální právě na toto období. Jde o takzvanou obnovu pleti nebo také zvaný chemický peeling. Vždycky, když jsem slyšela slovo  chemický peeling, tak jsem měla představu něčeho drastického. Pořád jsem se tomu tak nějak vyhýbala, až mi Veronika ukázala produkty, kterými toto ošetření dělá a řekla postup, co všechno obnáší, tak jsem na něj s radostí přistoupila. Protože moje pleť byla po létě taková celkem drsnější a už neměla takovou tu zářivou barvičku, jako v létě. Prostě potřebovala vzpruhu a rozzářit. Ošetření se doporučuje zejména při změně období nebo po určité době napětí a stresu, v přítomnosti vrásek, změny barvy a pigmentových skvrn..

image

Jde o Intenzivní regenerační profesionální ošetření, na bázi kyseliny glykolové, pro exfoliaci a vyhlazení pleti, pro stimulaci buněčného obratu a ke zmírnění nedostatků. Pleť je jako nová, získá jas, průhlednost a měkkost. Díky působení kyseliny glykolové v koncentraci spolu s účinnými antioxidanty a hydratačním účinkem je toto omlazující ošetření pleti schopno odstranit odumřelé buňky z povrchu kůže, což pleť rozjasní a dodá ji svěžest a vitalitu.

A jak celé ošetření probíhalo?

Hned v úvodu proběhlo odlíčení čistícím a obnovujícím pleťovým mlékem, a poté dočistění tonikem. Vzápětí mi Veronika nanesla přípravný gel, který do pleti krásně vmasírovala a tak byla pleť připravena na intenzivnější fázi. Tou byla aplikace kyseliny glykolové v podobě séra. Při nanesení jsem cítila lehké štípání, ale nic hrozného. Sérum se nechá na pleti jen chvilku. Po odstranění séra přišlo na řadu antioxidační ošetření. Což bylo další sérum s cukrovým komplexem a výtažkem obsahujícím Lykopen, které kosmetička nanesla na gázu a tuto gázu dala na obličej. Po odstranění gázy a vyčištění mi byla aplikovaná krémová maska s cukrovým komplexem a kyselinou hyaluronovou, působení trvalo tak 10 minut. Jako poslední fáze byla aplikace obnovujícího pleťového denního fluidu s UV filtry. Celkové ošetření trvalo přibližně hodinu.

image

Ošetření bylo příjemné a v pohodě ho zvládla i moje citlivější pleť. Výsledek byl viditelný ihned. Pleť byla čistá, jemná, rozzářená a na dotek hebká a měkká. Ošetření Vám můžu jen a jen doporučit, Vaše pleť dostane vzpruhu!

Ošetření si můžete dopřát v salonu DIBI BRNO.

DIBI BRNO/FACEBOOK

DIBI BRNO/WEB