Krásky, dnes bych se ráda rozepsala o skvělé kosmetické kůře, kterou jsem minulý týden v domácím prostředí absolvovala a byla to paráda.

Tak nějak jsem cítila, že pleť po zimě není úplně ok, podle mě vyčerpaná z přesunů z tepla do zimy, větru a dalších nic moc podmínek dlouhé zimy. Už se nemůžu dočkat dnů, kdy začne svítit sluníčko a nám to hodí barvu do tváří, určitě to znáte taky, kdy už potřebujeme refresh…

DSC00180

No a abych se na jaro trošku „nakopla“, tak mé pleti byly doporučeny esence od kosmetické značky Maria Galland, tyto výrobky se dají považovat za opravdové kosmetické klenoty pro náročnou pleť, ta moje teď náročná teda byla!:)

Jedinečné složení pleťových koncentrátů krásy odpovídá na nejčastější problémy všech typů pleti. Podporují účinky vaší běžné pleťové péče a ošetření. Obsahují exkluzivní aktivní látky s vysokou účinností. Jedná se o cenné suroviny jako je zlato, stříbro, lanýž, kaviár, orchidej či malachit.

DSC00187

Hlavní složkou esencí je vzácný arganový olej, což je jeden z nejdražších olejů na světě. Získává se z argánie trnité, stromu typického pro polopouštní oblasti Maroka a Alžíru. Je bohatý na vitamín E a polynenasycené mastné kyseliny, které pomáhají předcházet vráskám. Chrání pleť před vysoušením.

DSC00191

Já jsem vyzkoušela čtyři pleťové esence –  liftingovou s diamantovým extraktem, hydratační s extraktem z lanýže, regenerační s černou orchidejí a hyaluronovou na oční kontury. Kůra je na šest dní, takže jednu esenci máte na dva dny a esence na oční kontury mi vydržela déle. Esence si vybíráte podle toho, co zrovna Vaše pleť vyžaduje. Můžete je koupit i po jednom kusu, tedy nemusíte absolvovat celou kůru.

Každá esence byla unikátní a všechny moc příjemný už při nanášení. Konzistence působily sametově spolu s jemnou vůní. Mé pleti se vrátil jas a byla hezky vypnutá. Jako bych si zajela někam na týden odpočinout. Po ukončení celé kůry byla pleť  i krásně čistá a zklidněná.

Hydratační esenci bych doporučila každému, je to jako byste se polili hustou vodou a ta se Vám vsákla do kůže, výbornej pocit! Pleť byla potom hezky napapaná.

Ten, kdo potřebuje, aby byla pleť vypnutá, tak zvolí limitku a to diamantovou esenci, to je bomba! Obsahuje diamantový komplex, který vyhlazuje mikrotexturu pleti, stimuluje syntézu kolagenu, zpevňuje a vypíná pleť.

Nakonec je dobré pleti dopřát regeneraci a zklidnění, které obstará esence s orchidejí.

Esenci na oční kontury jsem neměla poprvé, už mám asi čtvrté balení a všem ji moc doporučuju. Krásně vyhladí okolí očí, prozáří a sjednotí barvu. Čas od času si ji kupuju a je to příjemná změna oproti krémům.

Zakoupit je můžete buď na eshopu Sensualite.cz nebo v salonu Sensualite Beauty, kde Vám zároveň i poradí, která esence je pro Vás vhodná.

Salon se nachází na ulici Cejl 107.