Krásky, dnes to bude zase něco o zkrášlujících procedurách, které vás zajímají. Tentokrát půjde o kosmetické manuální liftingové ošetření v Esthederm Brno. Stroje totiž v tomto případě nikdy nenahradí ruční práci, jak už se mohla spousta z vás přesvědčit na vlastní kůži.

Ošetření Esthelift je vhodné pro ty z vás, které hledají alternativu estetického zákroku. Vy které řešíte vrásky, ztrátu pevnosti, povadlé kontury a objem pleti. Co si budeme nalhávat, od určitého věku už potřebuje pleť více péče. Pokud nejste příznivci invazivních estetických zákroků a různých výplní, stále chcete jít přirozenou cestou, pak toto ošetření je to pravé pro vás.

Ošetření pro vás není nijak náročné, ba naopak odpočinete si a odejdete ještě krásnější!:)

Kosmetička vaši pleť nejprve důkladně vyčistí, bude vám provedeno hloubkové čištění, které je spásou pro naši pleť. Nic není důležitější, jak dokonale vyčištěná pleť. Poté vám pleť díky produktům otevře a vyhladí jemným peelingovým gelem. Takto je pleť krásně připravená na další kroky a nejlépe do sebe přijme použité produkty.

Následuje vyhlazení vrásek relaxační formou s použitím gumy na vrásky, což je výjimečný produkt určený pouze pro toto ošetření, efekt je okamžitý.

Cryo maska vás čeká hned poté, je to vysoce remodelační chladivá maska z mořských řas, která pomáhá vstřebávání účinných látek a krásně vypíná pleť.
To nejlepší na konec, je to jako byste vzali vaši pleť do posilovny. Jde o posílení a tvarování obličejových svalů.

Závěr je nejefektivnější, bude vám provedena masáž tvářových svalů, vyhladí se tak nosoretní vrásky a obnoví hustota, pleť je okamžitě vypnutá. Celé ošetření se zakončuje lymfatickou masáží očního okolí .

Délka ošetření je cca hodinka a půl

K udržení dlouhodobého efektu je dobré ošetření opakovat čtyřikrát během dvou měsíců.

Toto ošetření doporučuji, je super, že výsledky vidíte hned.

Esthederm Brno najdete na Palackého třída 124, v Novém Semilasse.

Esthederm Brno/ web

Esthederm Brno/ facebook