Úprava obočí hýbe světem! No jasně, a proč? Protože Vás zvýrazní, protože Vašemu obličeji dodá šmrnc , zvýrazní samotné oči a dodá upravený vzhled. Kolikrát stačí jen správně upravit obočí a můžete vyrazit. Budete působit přirozeně a upraveně, nic víc není potřeba.

image

Někdy je to ale pěkná dřina, aby Vaše obočí vypadalo skvěle a upraveně. Musíte totiž odhadnout tu správnou barvu a správný tvar. Všemu se dá pomoci. Existují totiž speciální pomocníci a různé vychytávky, které Vám pomůžou vykouzlit parádní obočí.

Představuji Vám svého pomocníka při úpravě obočí. Najdete tu všechno, co k úpravě a dokonalému obočí potřebujete.

image

V krabičce najdete barvu ( stín ), rozjasňovač, dva štětečky pro aplikaci, kvalitní pinzetu, a tři šablonky v různé šířce.

image

Postup je jednoduchý, nanesete na štěteček stín, přiložíte šablonku, kterou pevně zafixujete prsty a štětečkem aplikujete barvu ve směru od vnějšího obočí k vnitřnímu, tak aby se barva dostala i mezi chloupky.  Po aplikaci je možné štětečkem poupravit obočí, rozmazat tak, aby kontury nebyly tak ostré. Po deseti minutách se obočí stává voděodolné a otěru odolné. Takže i když vyrazíte do sauny nebo na bazén, tak se nemusíte obávat, že se „roztečete“.

image

Tuto krásnou kazetku můžete zakoupit v salonu DIBI BRNO, kde si ji můžete odzkoušet. Pokud máte salon z ruky, tak jde poslat i poštou.

DIBI BRNO/Facebook

DIBI BRNO/Web