Za nedlouho nás v Brně čeká jeden festival plný výborného jídla, bude to doslova přehlídka mezinárodní gastronomie na Moravě. Na co všechno se můžeme těšit?

Přehlídka více než 20 zástupců z různých koutů světa se představí na festivalu mezinárodních kuchyní Ochutnej svět. Ochutnat můžete od extrémního asijského streetfoodu až po menu nejlepších evropských kuchařů.

Během dvou dní čeká na návštěvníky festivalu bohatý program. „Nabídnuty budou středomořské delikatesy, přehlídka asijské a arabské kuchyně, poctivé americké burgery a steaky, ale i hmyzí kuchyně. Lidé se mohou těšit na přehlídku irských dudáků, whisky i originální huggies. Po jídle si pak můžete dát sladkou tečku. V nabídce budou francouzské dezerty a palačinky, raw, bezlepkové a veganské dorty, čerstvou kávu nebo asijskou čajovnu. Těšit se můžete na celodenní doprovodný program v podobě kuchařských show, soutěží a vystoupení hudebníků z celého světa. Pro děti je nachystaná dětská stage, kde si čas na festivalu zpříjemní výrobou lízátek, náhrdelníků a náramků z těstovin, malováním na obličej či dalšími atrakcemi. Pro milovníky cestování je připravena cestovatelská stage s celodenními workshopy a přednáškami. Vše o festivalu na www.justfest.cz, kde si můžete zakoupit i vstupenky v předprodeji.

Dále jsou vstupenky v předprodeji nejen na www.smsticket.cz, ale i brněnských předprodejových místech.

JUSTFEST/WEB