V sobotu jsem se vydala na výlet na překrásnou podzimní Pálavu, já jí říkám „Moravské Toskánsko“. Asi jsem chytla poslední horký den, protože bylo úžasných 27 stupňů, takže výlet se opravdu povedl. Všude kolem vinice, ochutnávky vín teď jedou na plný obrátky a doporučuju je i vám. Nejlepší je to vyrazit s partou přátel, kde si užijete kopec srandy. Různé tipy, kam můžete vyrazit se ode mě dozvídáte na facebooku.

Dnes vám prozradím jeden tip, kde prožijete gastro zážitek!

IMG_5286 IMG_5284 IMG_5283

Po cestě jsem si zajela na doporučení do jedné skvělé restaurace do Hrušovan nad Jevišovkou, která se jmenuje Grand Italia. Už název říká, že půjde o jižanský styl kuchyně a ten já fakt můžu! Interiér je zařízen jednoduše a stylově, zvolené přírodní barvy na mě působily příjemně. Co bych ale vypíchla, tak je krásná zahrádka, kde nechybí ani místo pro naše nejmenší. Cítíte se tady jako někde ve Středomoří. Prckové se můžou vyřádit na trampolíně, k dispozici je veliké pískoviště a to všechno jen kousek od vašeho stolu, ale v dostatečné vzdálenosti:), takže vy je tak máte stále pod kontrolou a přitom si můžete užívat skvělého jídla a pití.

IMG_5296 IMG_5294 IMG_5292 IMG_5291 IMG_5289 IMG_5290IMG_5295

Vyzkoušela jsem několik chodů a všechny byly na jedničku. Čekejte jen ty nejlepší suroviny a kvalitu. Kombinace různých chutí na kterých si pošmáknou i ti největší fajnšmekři.

IMG_5460 IMG_5461 IMG_5462

V sobotu v restauraci začali zvěřinové specialitky, takže kdo si na ně potrpí, neměl by zahálet a vydat se tam.

Ještě nesmím zapomenout na výborně zvolené víno. Výběr tady mají veliký! Mám radši sladší vínko a tady mi nabídli hned několik možností, což se moc nestává!:) Vyhrála opět a znovu Pálava, která nikdy nezklame!

IMG_5463 IMG_5464 IMG_5458

No a takhle nějak vypadalo moje bříško po tom ohromným přísunu dobrot!:) Určitě se sem zajeďte podívat, nebudete litovat!

IMG_5362

Grand Italii najdete na ulici Nádražní 607 v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Grand Italia/ web

Grand Italia/facebook