Holky, na tento článek čeká už několik z vás, omlouvám se, dřív jsem to nestihla. Jak už jsem vám psala v postu, nedávno jsem byla na hloubkovém čištění vlasů Malibu C. Je to intenzivní hloubkové ošetření vlasů a pokožky pro zbavení nánosů minerálů, kovů, silikonů a dalších věcí.

 

 

Mým vlasům se neskutečně ulevilo a dokonce se ukázaly i blond pramínky, které už nebyly skoro vidět. Dva roky jsem nezesvětlovala. Vlasy se krásně lesknou, kudrlinkám se ulehčilo, a tak se nádherně ještě víc kudrnatí.

U kadeřnice jsem byla dvě hodiny i s foukačkou a odcházela nadšená!

 

 

Malibu C je dokonalé ošetření pokožky hlavy a vlasů na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C. Gelové krystalky se nechávají působit navlasech asi 45 minut. Poté vám vlasy umyjí a pokud byste rády vyzkoušely onu Curly girl metodu, v které jedu už třetím rokem, tak vás podle ní upraví. Vysvětlí vám tu vše, co je v základu potřeba pro starostlivost i doma, a abyste všemu už od začátky rozuměly. Vyhnete se tak začátečnickým chybám a uvidíte, jak se tu například pracuje se speciálním hřebenem Denman, který dokáže kudrlinky ještě více zvýraznit a krásně je definovat.

Doporučí vám tu i vhodné produkty pro domácí péči a můžete si je na místě zakoupit.

Malibu C ošetření je ale vhodné pro každého, nemusíte být kudrnaté,  jelikož všichni si myjeme vlasy vodou, což může být původcem problémů, jako je například svědění pokožky hlavy, blednuti barvy, zašlých blond odstínů.

 

 

Ve vodě se totiž skrývají různé minerály, chemické přísady a toto všechno se nám usazuje ve vlasech. Když si představíte rychlovarnou konvici, nebo vodovodní kohoutek, tak přesně takové nánosy tvrdé vody se nám usazují na povrchu vlasu.
Jakmile podstoupíte kůru a odstranění těchto nánosů, sama okamžitě poznáte rozdíl. Vlasy jsou odlehčené, získají krásný přirozený lesk, vynikne jedinečná barva vlasů.

 

 

Ošetření je dobré čas od času opakovat, protože vlasy se zanáší, pocitově to poznáte. Samy totiž uvidíte ten efekt po Malibu C, a tak by měly vlasy vypadat.

Na Malibu C se můžete objednat do salonu Okénka na tel. čísle 728 667 304, který najdete na adrese Svatopetrská 30 v Komárově.

 

Salon Okénka/ facebook