Když začínám psát tento článek, napadá mě myšlenka, kolik mých přátel a známých má doma pejska. Řekla bych, že to bude dobrých 60% a někde mají psů dokonce víc. Myslím, že jakmile někdo podlehne psí lásce, tak už do jeho života patří navždy. Já jsem se psem vyrůstala a teď v dospělosti mám dalšího už 10 let, nějak si bez něj život nedovedu představit. Je pravda, to co se říká, že psi vám rozumí aniž byste museli cokoliv říkat, stačí pohled do očí a oni hned ví o co kráčí.

Proč jim tedy nedopřát krásnej život, ať už jde o vycházky a nebo kvalitní jídlo a doplňky. Chceme pro ně přece to nejlepší, aby tady s náma byli co nejdýl. Můj dnešní tip je právě o kvalitních doplňcích, které nám zároveň usnadňují život s pejsky.

Za značkou stojí dvě kámošky, milující módu, design a především svoje pejsky. Všechny jejich vášně je dovedly až k založení vlastní značky HOTDOG apparel. Již druhým rokem designují, ručně vyrábí a testují osobité pelechy, doplňky a oblečení pro psy i jejich módu milující páníčky. Claim „one soul. one style“ není jenom fráze. Chlupáči jsou jejich součástí, součástí rodiny. Nevidí žádné limity v tom, co se dá se čtyřnohými parťáky sdílet.

Label HOTDOG apparel vytváří originální a stylový pelechy, doplňky, jakou jsou tašky na krmivo a můžeš si ji vzít i ty třeba do cvičení nebo k vodě, protože je voděodolná. Mám ji doma, líbí se mi její kvalitní a v podstatě nerozbitný materiál, který s váma při nejhorším může i do vody. Mají suprový oblečení pro psy a jejich paničky, takže se můžete vyfiknout v naprosto stejným stylu.

Pelechy mají moc hezký design a jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, který vydrží kdeco, jsou voděodolný, zespodu prostiskluzový, pro jejich snadnou udržbu je můžete brát i ven. Jsou šitý ručně a tady v České republice.

Teď budete mít jedinečnou šanci, kdy byste mohli tyto doplňky vyzkoušet a osahat. O víkendu se HOTDOG Apparel chystá na veletrh Duo Cabib, který proběhne ve dnech 3. – 4.2. na BVV.

HOTDOG apparel/ web/ eshop