Holky, určitě cítíte, že vaše pleť po zimě potřebuje změnu! Tou nejlepší změnou je očista. Tak jako tělo i pleť potřebuje očistit, vlastně je to spojené dohromady. Jakmile pročistíte tělo zevnitř, vyčistí se vám krásně i pleť. Já to tento rok nepotřebuji, jupííí! Teda očistu těla ano, ale pleť mám teď díky celoroční péči kosmetiky Institut Esthederm nádhernou. Po celý rok sem měla jen tu nejlepší péči.

Kosmetiku Institut Eshtederm používám už opravdu dlouho. Když to spočítám, tak je to více, jak deset let. Do teď jsem nenašla pro svoji pleť nic lepšího! Byla jsem šťastná, když mě samotná značka oslovila, že se o mě chce starat, doslova jsem jásala. A já vám teď s radostí můžu oznámit, že pokud máte s pletí jakýkoliv problém, troufám si říct, že s péči od Esthedermu ho vyřešíte a budete se i vy brzy radovat s krásné, čisté pleti. Po roce vidím, co Esthederm dokáže s pletí! Používala jsem produkty a pravidelně chodila na ošetření.

 

Kdy jindy je lepší začít než na jaře?!

Jaro je obdobím, kdy je tělo vyčerpané a potřebuje se vyčistit. Toxiny nahromaděné v průběhu zimy se během jara vylučují z pokožky. Právě proto je na jaře čas, kdy naše pleť odhaluje své nedokonalosti, přecitlivělost a často i mdlý odstín. Potřebuje detoxikovat, nastavit rovnováhu a připravit na léto.

Institut Esthederm má pro nás přichystané speciální jarní ošetření. Je zaměřené na celkovou detoxikaci pokožky a stimulaci jater. Ošetření je doporučováno absolovovat minimálně ve čtyřech kůrách po třech týdnech. Na ošetření vás čekají jen samé příjemné věci. Bude vám provedeno důkladné, hloubkové očištění pleti. Vaše pleť si užije aplikaci séra, chladivou detoxikační masku, zkrátka bude hýčkána, tak jak si to po zimě zaslouží.

Z vlastní zkušenosti vám můžu kosmetiku Institut Esthederm jen doporučit.

Na ošetření chodím do salonu Esthederm Brno, který najdete na Palackého třídě 124, v Novém Semilasse. A právě v tomto salonu můžete uplatnit akci na jarní ošetření 3+1 zdarma, stačí říct heslo: Tereza.

Esthederm Brno/ facebook