Jak to tak vypadá, jaro na sebe nechává letos dlouho čekat, počasí jako na houpačce.. Ale to neznamená, že bychom se na něj neměli připravit.

Jako správná milovnice módy jsem se vyrazila podívat do obchodů, jak to s těmi jarními outfity vypadá. Mám svých pár obchodů, kam vždycky při návštěvě centra vyrazím a jeden z nich je i Rebelion store, který nabízí autorskou módu. Tam mě to baví, protože se tady dají koupit módní kousky, které jinde nenajdete. Pro mě velkou roli hraje to abych se v oblečení cítila fakt pohodlně, takže kvalitní materiály a střihy oblečení takové, abych se v nich mohla i aktivně hýbat. Však to všechny maminky dobře známe, že?:)

Vybrala jsem tři modely, které se mi moc líbily a v kterých jsem se nafotila. Samozřejmě v Rebelion store najdete více kousků, ale tohle byl takový můj výběr. Každý outfit je teda úplně jiný i stylem, dva jsou více sportovní a jeden spíš na elegantno.

image

První módní inspirace z Rebelion store byly opravdu moc pohodlný šatičky od značky ODIVI. Zvolila jsem bílou barvu, protože se mi bílá líbí, je to jemná a čistá barva. Tyto šaty mají fajn střih, který nerozšiřuje a jsou pružné. K nim jsem vybrala sandálky od Melissy, snapback a backpack je tvorba přímo Rebelionu. Šatky můžete nosit samotný nebo přes ně hodit sáčko, vzít k nim podpatky a rázem z nich uděláte elegantnější variantu.

imageimage

Patřím mezi milovnice tepláků a nestydím se za to:) Mám jich doma celkem slušnou sbírku a nosím je fakt hodně často. Některý „tepláky“ totiž nevypadají úplně jako tepláky:) Když se jim dodá šmrnc různými detaily, tak jsou hned o level výš. Dokonce si k nim můžete vzít třeba bílou košili a z fleku vyrazit do lepší společnosti než jen na hřiště. Žádný nudný tepláky s vytahanýma kolenama:) A jedny takový jsem našla ve storu. Jsou ušitý přímo Rebelionem a zpracování je teda dost dobrý, ať už se to týká pevného materiálu nebo střihu. K nim jsem obula opět pohodlný boty od Melissy.

image

A jako poslední modýlek byla tato naprosto fantastická sukýnka opět od značky ODIVI. Je to velice objemná sukýnka, která mě doslova učarovala. Takový kousek se fakt jen tak nevidí, taky je jediný v Brně. Připadala jsem si jak Carrie ze Sexu ve městě, když oblíkala takový ty velký sukně! Možná vám to z fotky tak nepřijde, ale byla oproti tělu velká a vypadala bombasticky!:) Na nožkách opět Melissy, tentokrát na klínku.

Melissa jsou oblíbené brazilské, voňavé botky, které když si jednou vykoušíte, tak si minimálně jedny koupíte. Jsou totiž strašně, ale strašně moc pohodlný! Vyrobeny jsou ze speciálního materiálu, který se jmenuje melflex, Melissa na něj má patent. Tento materiál je hypoalergenní, odolný, pohodlný, chrání nohu před pocením a je velice snadný na údržbu. Dokonce i stélka obuvi je vyrobená z melflexu, a to proto, aby byl tlumen náraz při chůzi. Tady máte opět můj výběr. V obchodě i na eshopu Rebelion store najdete více druhů.

image image image image image image

Rebelion store sídlí na ulici Jakubská 123.

Rebelion store/facebook

Rebelion store/web