Venku se nám pomalu začíná vše probouzet a čeká nás krásný jaro! Proto bychom i my ženy mohly trošku rozkvést, co říkáte? Neříkám, že bychom nekvetly celý rok, že jo! Myslím trošku více do barev. Přece jen ta zima nás spíš láká k tmavším barvám, ale jaro je ideální na barvy.

A jak bychom mohly ještě více rozkvést? Třeba přidat svému mejkapu více šťavnatých barev, líčka si vybarvit do broskvové barvičky, rty klidně jen zvýraznit malinovým leskem. Zkrátka dodat tomu šťávu! A bude to chtít i nějaký nový oblečení, na to jsme my ženský expertky. Takže něco, co bude jiné, v čem se budeme cítit skvěle, žensky a bude to pecka!

A kam pro takový kousek v Brně zajít? Třeba do Vanity Fashion na Vachové. Majitelka si do butiku vybírá úžasné věci, každých 14 dní je tu nové zboží, máte tedy stále z čeho vybírat. Každý kousek je tu většinou jen jednou v každé velikosti. Nebo pouze jeden, nemělo by se stát, že potkáte někoho dalšího v tom samém.

Je tu velký výběr krásných šatů vhodných jak do práce, tak do společnosti, jsou to šaty, které mají styl a ve vašem šatníku se udrží několik let. Prim hraje ženskost.

Při svém výběru můžete natrefit i na skvěle padnoucí rifle nebo kalhoty. Ve Vanity se soustředí na výběr módních kousků, které podtrhnou ženskou postavu. Zdůrazní tak vše, co je potřeba!:) Vy se pak můžete cítit skvěle. Pokud třeba sháníte šaty nebo kostýmek na nějakou významnou akci, pak bych v Brně zašla právě sem.

Nafotila jsem vám nějaké šaty pro inspiraci, výborně sednou a mají super materiály.

Vanity Fashion/ facebook

Vanity Fashion/ web